Blisko ludziJulia Kamińska i Piotr Jasek są nierozłączni. "Zakochałam się i tyle"

Julia Kamińska i Piotr Jasek są nierozłączni. "Zakochałam się i tyle"

Są nierozłączni od 11 lat.
Są nierozłączni od 11 lat.

15.11.2021 11:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Kamińska od 11 lat jest w związku z Piotrem Jaskiem. Tworzą parę w życiu prywatnym, ale są też wsparciem dla siebie w sferze zawodowej. Dzięki partnerowi, który jest scenarzystą, Julia Kamińska zaczęła pisać własne scenariusze.

On jest dla niej inspiracją. Jak mówi Julia Kamińska, swojego partnera ceni za piękną duszę i wsparcie, jakim ją otacza. Choć dzieli ich 20 lat różnicy wieku, są nierozłączni od 11 lat. Przyzwyczaili się do tego, że ta różnica niektórych szokuje, ale dla nich to już nic nadzwyczajnego.

Miała 22 lata

Gdy się po raz pierwszy spotkali, Piotr Jasek był głównym scenarzystą produkcji "BrzydUla". Główna aktorka serialu była natomiast w związku z Rosjaninem Lwem Murzenko. Mężczyzna deklarował, że Julia jest miłością jego życia, ona jednak zdecydowała o końcu relacji. Jakiś czas później zaangażowała się w związek z Jaskiem. Dzieląca ich różnica wieku była tematem w mediach.

"Zakochałam się i tyle. A jeśli jesteś zakochany, to po prostu przestaje być ważne, ile ktoś ma lat, jakiej jest rasy czy skąd pochodzi" – odpowiadała aktorka na pytanie o metrykę.

Z dystansem o związku córki wypowiadali się również jej rodzice. Poznanie Piotrka Jaska rozwiało wszelkie obawy o przyszłość córki. "Gdy rodzice lepiej poznali Piotrka, przestali się o mnie martwić" – opowiadała Kamińska.

Inspiracja

Julia Kamińska nie ukrywa, że ceni partnera również za jego warsztat zawodowy. Dzięki jego wsparciu stworzyła kilka odcinków seriali "Singielka" i "Pierwsza miłość", a także współpracowała z ukochanym przy tworzeniu scenariuszy do innych jego produkcji. Julia wspominała w wielu wywiadach, że Piotr jest świetnym szefem, od którego można się wiele nauczyć i z którym wielu ludzi, w tym ona, uwielbia pracować.

"On jest młody duchem, ja z kolei czuję się dojrzałą, ustabilizowaną osobą. Mam swoje zdanie, jestem niezależna i potrzebuję kogoś, kogo moja siła będzie napawała dumą, a nie niepokoiła. Zresztą w dużej mierze dzięki Piotrowi nabrałam takiej pewności siebie. Idealnie się uzupełniamy, uczymy się od siebie, w związku z czym wiek staje się kompletnie nieistotny. Dla osób z zewnątrz, owszem, bywa istotny, ale już się do tego przyzwyczailiśmy" – mówiła z kolei dla "Party" Kamińska.

Julia Kamińska
Julia Kamińska

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)