Dla tych znaków to może być przełom. Decydujący rok

Dla tych znaków to może być przełom. Decydujący rok

Niektóre znaki zodiaku staną przed trudną decyzją w nowym roku
Niektóre znaki zodiaku staną przed trudną decyzją w nowym roku
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Olga Yastremska, New Africa, Afr
02.01.2023 13:19, aktualizacja: 02.01.2023 15:03

Rozstania są nieodzowną częścią większości relacji. Niektóre z nich przechodzimy lżej, inne musimy przepracować przez dłuższy czas. Kogo może czekać rozstanie w najbliższych miesiącach? Odpowiedź na to pytanie zapisana jest w gwiazdach.

Astrolodzy próbują przewidywać, co wydarzy się w życiu osób urodzonych pod konkretnymi znakami zodiaku. Układane przez nich horoskopy dotyczą także kwestii związanych z relacjami i uczuciami. Z ich przewidywań wynika, że niektóre znaki zodiaku mogą w nowym roku rozstać się z partnerem. Poniższe zestawienie potraktujcie z przymrużeniem oka i dystansem. Pamiętajcie, że losy związku leżą przede wszystkim w waszych rękach.

Bliźnięta

Choć Bliźnięta mogą nie spodziewać się końca związku, to właśnie z tym wyzwaniem będą prawdopodobnie musiały - zdaniem astrologów - poradzić sobie w nowym roku. Są jednym z najbardziej spontanicznych znaków zodiaku w całym horoskopie. Nie przepadają za kłótniami w związku. Częste nieporozumienia sprawiają, że szybko się poddają. Dlatego właśnie mogą podjąć trudną decyzję o zakończeniu relacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Bliźnięta nie będą długo cierpieć po stracie partnera. Na początku odczują wiele negatywnych emocji, ale szybko pojmą, że nie ma sensu rozpaczać. Może się okazać, że nowa miłość czeka na nie tuż za rogiem.

Panna

Uwielbiają być w centrum uwagi, mieć zawsze rację i czuć się wyjątkowo. Niektóre Panny od dłuższego czasu nie czują, aby ukochani poświęcali im należytą uwagę. Dlatego prawdopodobnie postanowią zakończyć związek. Tym bardziej że nie zauważały szans na przetrwanie relacji. Zamiast walczyć o uwagę partnera, przekierują całą energię na rozwijanie talentów i pasji. Z pewnością nie zmarnują tego czasu.

Tego samego nie można powiedzieć o partnerach Panien. Nieoczekiwana decyzja ukochanych wywoła u nich gwałtowną reakcję. Jeszcze przez długi czas nie pogodzą się z decyzją o zakończeniu związku.

Skorpion

Skorpiony to wyjątkowe osoby. Mają trudny charakter i niechętnie dzielą się z otoczeniem swoimi przemyśleniami. Zdarza się, że ta aura tajemniczości pociąga potencjalnych partnerów. Z czasem staje się jednak uciążliwa. Zwłaszcza gdy dochodzi do kłótni, a Skorpiony nie chcą rozmawiać o uczuciach, czy sposobach na naprawienie relacji.

Być może 2023 rok będzie dla Skorpionów czasem na sprawdzenie się w roli singli. Szybko zrozumieją, że trwanie w relacji, w której ukochany nie rozumie drugiej połówki, nie jest najrozsądniejsze. Skorpiony w najbliższych miesiącach postawią na samorozwój, dbanie o siebie oraz budowanie bujnego życia towarzyskiego. Przy okazji zaczną rozglądać się za kimś, kto pokocha je na dłużej.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta