GwiazdyDlaczego Bradley Cooper został abstynentem?

Dlaczego Bradley Cooper został abstynentem?

Dlaczego Bradley Cooper został abstynentem?
Źródło zdjęć: © AP

07.09.2012 21:22, aktual.: 07.09.2012 22:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwiazdor serii "Kac Vegas" Bradley Cooper twierdzi, iż od 29. roku życia nie pije i nie używa żadnych środków odurzających.

Gwiazdor serii "Kac Vegas" Bradley Cooper twierdzi, iż od 29. roku życia nie pije i nie używa żadnych środków odurzających.
- Nie piję i nie zażywam narkotyków. Już nie - mówi gwiazdor. - Bycie trzeźwym bardzo pomaga. Spojrzałem któregoś dnia, gdy jeszcze brałem, na swoje mieszkanie, moje psy i pomyślałem: "Co się dzieje?".

- Zawsze przejmowałem się tym, co inni o mnie powiedzą, jak mnie ocenią, jak przeżyję kolejny dzień. Zawsze czułem się outsiderem. Żyłem w swojej głowie. W końcu zdałem sobie sprawę, że w ten sposób zmarnuję swój potencjał. To mnie bardzo wystraszyło. Stwierdziłem: "Wow, naprawdę zrujnuję sobie życie".

Zimnym prysznicem dla aktora był również wypadek, do którego sam doprowadził pod wpływem mieszanki używek.
- Byłem na przyjęciu i celowo uderzyłem głową w betonową podłogę z hasłem: "Popatrzcie, jaki ze mnie twardziel" - wspomina Cooper. - Potem zrobiłem to jeszcze raz, co skończyło się w szpitalu. Z okładem z lodu czekałem aż mnie pozszywają.

Ostatnie, nietrzeźwe przygody Coopera będziemy mogli oglądać w trzeciej odsłonie "Kac Vegas". Premiera planowana jest na przyszły rok.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także