Rozpłakała się na słowa matki. "Zostałaś sama"

Doda popłakała się, słysząc słowa swojej matki
Doda popłakała się, słysząc słowa swojej matki

29.02.2024 09:32, aktual.: 29.02.2024 11:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Doda jest bardzo mocno związana ze swoimi rodzicami, którzy wspierali ją od najmłodszych lat w jej pasji, którą jest oczywiście muzyka. Z okazji niedawno obchodzonych 40. urodzin usłyszała od nich wzruszające życzenia. Ledwo mogła powstrzymać łzy.

Doda niejednokrotnie podkreślała, że rodzice są niezwykle ważnymi osobami w jej życiu, na których zawsze może liczyć. Przede wszystkim zawsze wspierali ją w karierze i szczycą się jej każdym osiągnięciem.

Teraz te uczucia jeszcze mocniej wybrzmiały, ponieważ redakcja Party.pl poprosiła rodziców piosenkarki o nagranie życzeń z okazji jej 40. urodzin, które obchodziła 15 lutego. Taki jubileusz zawsze skłania do przemyśleń.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Doda nie kryła wzruszenia

Doda obejrzała wideo od rodziców i była nim niezwykle poruszona. Już pierwsze słowa jej mamy sprawiły, że ledwo powstrzymywała łzy.

– Moja kochana córeczko, tyle chciałabym ci powiedzieć wspaniałych słów, ale nie da się w tak krótkim nagraniu opisać tego, co czuję. Bardzo bym chciała powiedzieć, że jestem z ciebie dumna – zaczęła Wanda Rabczewska.

– Przeszłaś naprawdę kawał ciężkiej drogi. (...) Starałam się towarzyszyć ci w tej drodze od najmłodszych lat, ale udawało mi się to tylko do 13. roku życia. Potem zostałaś sama, biedna, w tej Warszawie. Zawsze, jak o tym mówię, to chce mi się płakać. Wydaje mi się, że zabrałam ci jakiś kawałek dzieciństwa. Zostałaś wypuszczona na głęboką wodę – wspominała mama Dody w nagraniu dla Party.pl.

Rodzice Dody chcą, by ich córka wreszcie znalazła prawdziwą miłość

Mama życzyła wokalistce ponadto, by była tak spełniona w życiu prywatnym, jak jest w zawodowym. Nie da się bowiem ukryć, że Doda niestety nie ma szczęścia w miłości i nadal szuka partnera, który stałby się dla niej oparciem. Z kolei jej tata nie mógł się powstrzymać, by nie wspomnieć o sportowym talencie córki. Dziś żałuje, że jako trener nie wykorzystał go bardziej.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)