Trwa ładowanie...

Doda na wakacjach świętuje pół miliona fanów

Doda swoją artystyczną aktywność przerzuciła do mediów społecznościowych. Jest zdecydowanie bardziej aktywna na Instagramie, niż na scenie muzycznej. Świętuje 500 tys. obserwujących, a fani pytają: "Kiedy dziecko?"
Share
Doda na wakacjach świętuje pół miliona fanów
Źródło: Instagram.com
d1l4ias

W życiu prywatnym Dody sporo się wydarzyło. Wokalistka wyszła za mąż. Jej wybranek, Emil Stępień, to producent filmowy, który kilka lat temu z hukiem wyleciał z posady wicedyrektora ds. rozwoju warszawskiej giełdy. Teraz zajmuje się organizowaniem funduszy na kolejne hity Patryka Vegi. A w międzyczasie robi żonie perfekcyjne zdjęcia na Instagram.

Wokalistka ma co świętować. W popularnym serwisie obserwuje ją już pół miliona ludzi. By to uczcić wrzuciła kolejne zdjęcie z ostatniego wakacyjnego wypadu do Chorwacji. Ubrana w kolorowe bikini Doda chwali się idealną figurą.

d1l4ias

Fani Doroty oczywiście obserwują każdą, nawet najmniejszą zmianę w sylwetce artystki. I każdą uważają za zapowiedź rychłej ciąży młodej mężatki. I tym razem w komentarzach pojawiły się pytania o potomka. Doda oczywiście milczy. Jeśli jednego można być pewnym, to tego, że Rabczewska nie będzie się tłumaczyła z żadnej swojej decyzji. A sposób w jaki ukrywała przed mediami swój związek ze Stępniem pozwala przypuszczać, że ewentualną ciążę również chciałaby utrzymać w tajemnicy najdłużej jak to możliwe.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1l4ias

Podziel się opinią

Share
d1l4ias
d1l4ias