GotowaniePrzepisyDodatek do laurki na Dzień Dziadka. Upominek zamiast tabliczki czekolady

Dodatek do laurki na Dzień Dziadka. Upominek zamiast tabliczki czekolady

Dodatek do laurki na Dzień Dziadka. Upominek zamiast tabliczki czekolady
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
11.01.2019 12:34

Prezent na Dzień Dziadka nie musi ograniczać się do tabliczki czekolady. Warto pomyśleć o niedrogim i oryginalnym upominku, który wywoła uśmiech na twarzy. Może to być na przykład miniaturowy samochód lub zestaw narzędzi w specjalnym pudełku.

Polecamy upominki, które z pewnością przypadną do gustu każdemu amatorowi czekolady. Smakowite połączene czekolady i wyszukanych dodatków spodoba się dziadkowi.

Auto ze słodką karoserią

Miłośnicy samochodów z pewnością ucieszą się z oryginalnego prezentu, jakim jest czekoladowe auto. Wykonany z mieszanki mlecznej i białej czekolady i odlany z niezwykłą dbałością o detale samochód to uczta nie tylko dla oczu. Entuzjastów przygód Jamesa Bonda z pewnością zainteresuje pomniejszony model BMW Z3 roadster kojarzony z filmem GoldenEye. Fanów klasycznych aut zainteresuje również popularny "garbus" z mlecznej czekolady.

Czekoladowa skrzynka z narzędziami

Żaden entuzjasta majsterkowania nie obejdzie się bez odpowiednich narzędzi. Dlatego jeśli chcesz zrobić prezent bliskiej osobie, warto pomyśleć o niedrogim upominku w postaci smakowitego kompletu wykonanego z belgijskiej czekolady. Przybory takie jak młotek czy piła zostały odlane z dużą pieczołowitością. Możesz również wybrać sposób zapakowania zestawu – klasyczne pudełko ze wstążką z napisem "dla dziadka" lub drobną skrzyneczkę na narzędzia.

Obraz
© iStock.com

Łatwo się pomylić

Niektóre prezenty mogą do złudzenia przypominać przedmioty codziennego użytku i trudno się nie pomylić. Słodki pilot do telewizora z przyciskami wykonanymi z białej czekolady wygląda niemal identycznie co prawdziwy, a żeby mieć pewność, trzeba spróbować go nadgryźć.

Czekoladowa butelka piwa dostępna w zestawie z innymi dodatkami również do złudzenia przypomina tę prawdziwą. Zarówno "szkło" jak i kapsel wykonano z najlepszej belgijskiej czekolady. Jedynie etykieta nie nadaje się do jedzenia. Jeśli chcesz, możesz dobrać do zestawu również pudełko z czekoladową pizzą lub autko ze smacznymi dodatkami.

Włoska kuchnia na słodko

Czekoladowa pizza zachwyca nie tylko smakiem. W przeciwieństwie do zwykłych tabliczek, w których dodatkowe składniki są zmielone, tutaj tworzą specjalną kompozycję, która zachwyca nie tylko smakiem, ale również wyglądem. Czekoladowe groszki i żelki czy kokosowe płatki, migdały, porzeczki i truskawki – wybór należy wyłącznie do ciebie.