GwiazdyDominika Gwit o hejcie. "Nie umiałam sobie z tym poradzić"

Dominika Gwit o hejcie. "Nie umiałam sobie z tym poradzić"

Dominika Gwit o hejcie. "Nie umiałam sobie z tym poradzić"
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz

25.08.2019 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Gwit i jej mąż udzielili niezwykle szczerego wywiadu. Aktorka powiedziała w nim wprost, co myśli o hejcie, który od lat spływa na nią z powodu tuszy.

Dominika Gwit – hejt

#

Dominika Gwit długo musiała mierzyć się z niechęcią głównie anonimowych internautów. W okrutny sposób oceniali jej wygląd. Jak dziś przyznaje, był czas, gdy bardzo to przeżywała. – Przeraża mnie jednak to, jak schamiały, i był moment, że przez to cierpiałam. Kiedy tyłam, wylał się na mnie taki hejt, że nie umiałam sobie z tym poradzić – mówi w rozmowie z "Vivą". – Ale potem wszystko się zmieniło, teraz mam to w d…e – dodaje.

Gwit nie zamierza ukrywać swojego zdania. Wystarczy jej, że wie, kim jest i że w pełni siebie akceptuje. To, co myślą złośliwcy, nie spędza Gwit snu z powiek. – Jestem wykształconą, mądrą, inteligentną, piękną kobietą, która wie, czego chce, i zawsze osiąga swoje cele. Nie potrzebuję nikomu niczego udowadniać – stwierdza aktorka. – Temat wagi wzbudza w tym kraju chore emocje. Ale cieszę się i jest to dla mnie zaszczyt, że mogę stać na czele wszystkich dziewczyn plus size, które piszą do mnie, że dzięki mnie po 10 latach założyły kolorową sukienkę i uwierzyły w siebie. To jest najważniejsze – kończy temat z dumą.

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)
Zobacz także