Blisko ludziDominika Gwit pokazała niepublikowane zdjęcie ze ślubu. Napisała wzruszające słowa

Dominika Gwit pokazała niepublikowane zdjęcie ze ślubu. Napisała wzruszające słowa

Dominika Gwit
Dominika Gwit
Źródło zdjęć: © East News

22.02.2021 12:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka wyszła za mąż około dwa i pół roku temu. Niedawno odkryła wśród pamiątek ze ślubu niepublikowane dotąd zdjęcie. Przedstawia ono parę młodą za stołem weselnym wśród świeżych kwiatów. Piękna fotografia została opatrzona przez Dominikę Gwit wzruszającym opisem.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski poznali się w 2016 r. po spektaklu "2" w Teatrze Hugonówka w Konstancinie. Ostatnio świętowali cztery lata znajomości. "Jesteśmy razem cztery lata, a jakby całe życie. Pojawiłeś się, a ja dowiedziałam się, czym jest miłość" – napisała na Instagramie artystka.

W jednym z wywiadów mówiła, że partner oczarował ją dowcipem i inteligencją. To on zdobywał serce Dominiki Gwit, wysyłając jej po spektaklu wiadomości. Jego wysublimowane poczucie humoru ją ujęło.

Zdjęcie ze ślubu

Para zaręczyła się po roku znajomości. W lipcu 2018 roku wzięli ślub. W ostatnia niedzielę Dominikę Gwit wzięło na wspominki.

"Takie mnie dziś przy niedzieli, ślubne wspomnienie naszło. Dwa i pół roku, a jakby wczoraj. Też tak macie, że co jakiś czas oglądacie fotki z wesela? Ech... Co to był za dzień!" – napisała Dominika Gwit i opublikowała zdjęcie.

W tym ważnym dniu, Wojciech Dunaszewski był ubrany w granatowy garnitur w kratę, a aktorka miała na sobie białą suknię z delikatnym kwiecistym wykończeniem. Zamiast welonu zdecydowała się na wianek z różowych i jasnych kwiatów, do którego dopasowano dekoracje znajdujące się na stole weselników. 

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także