Blisko ludziDonald Tusk zamieścił zdjęcie z wnukiem. Przy okazji rzucił żarcik

Donald Tusk zamieścił zdjęcie z wnukiem. Przy okazji rzucił żarcik

Donald Tusk jest bardzo aktywny na Instagramie
Donald Tusk jest bardzo aktywny na Instagramie
Źródło zdjęć: © NurPhoto via Getty Images | NurPhoto
22.04.2021 13:41

Donald Tusk mimo ogromu obowiązków znajduje czas, aby na bieżąco informować swoich sympatyków o tym co robi na co dzień poza pracą. Polityk często pokazuje rodzinne fotografie. Ostatnio przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej pokazał zdjęcie ze swoim wnukiem. Komentujący są po prostu zachwyceni.

Donald Tusk to jeden z najbardziej znanych polskich polityków. Od 2014 roku do 2019 pełnił funkcję przewodniczącego Rady Europejskiej, natomiast od 2019 jest przewodniczącym Europejskiej Partii Ludowej. Mimo że działacz a pewno nie narzeka na nadmiar wolnego czasu, to jednak udaje mu się na bieżąco relacjonować sympatykom nie tylko swoje życie zawodowe, lecz także prywatne.

Instagram DonaldaTuska

Donald Tusk często chwali się rodzinnymi fotografiami - na niektórych z nich pojawia się jego córka Katarzyna, na innych - wnuk. Również najnowsze zdjęcie, jakie zamieścił na swoim Instagramie polityk jest właśnie z wnukiem. Na zdjęciu widać, jak polityk spełnia się jako dziadek - na zdjęciu bawi się z małą pociechą na placu zabaw. Fotografia Donalda Tuska z dzieckiem została opatrzona zabawnym podpisem: "Kiedy chcesz ponownie wdrapać się na sam szczyt, ale młodzi blokują ci drogę..." i nawiązuje do tego, że polityk trzyma przed sobą wnuka wchodzącego na drabinkę.

Sympatycy Donalda Tuska zdecydowanie docenili jego humor. Wiele osób komplementuje też to, jak dobrze polityk odnajduje się w roli dziadka, a także składa mu urodzinowe życzenia - dziś, 22 kwietnia, Donald Tusk kończy 64 lata. Nie zabrakło także osób, które postanowiły "polemizować" z żartem polityka o "wdrapywaniu się na sam szczyt".

"Oj, ja widzę to odwrotnie. Młodzi się wdrapują a starsi ochraniają. Dziadkowie potrafią to często lepiej, ponieważ rodzicom brakuje tego spojrzenia i czasu. Tak trzymać" - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta