Blisko ludziDorota Chotecka-Pazura i Radosław Pazura mieli się rozstać. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem przyznali, że dziś są szczęśliwą parą

Dorota Chotecka-Pazura i Radosław Pazura mieli się rozstać. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem przyznali, że dziś są szczęśliwą parą

Dorota Chotecka-Pazura i Radosław Pazura mieli się rozstać. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem przyznali, że dziś są szczęśliwą parą
Źródło zdjęć: © ONS
11.05.2020 15:13, aktualizacja: 11.05.2020 17:34

Krzysztof Ibisz pokazał fanom fragment rozmowy z Dorotą Chotecką-Pazurą oraz Radosławem Pazurą. Para aktorów opowiedziała, jak wygląda ich relacja.

Dorota Chotecka-Pazura i Radosław Pazura są razem już 30 lat. Para przeżyła razem wiele ciężkich chwil, a jedną z nich był poważny wypadek Radosława Pazury. Takie doświadczenia scaliły jednak ich związek i mimo wzlotów i upadków są szczęśliwym małżeństwem. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem zdradzili, jak wygląda ich relacja.

Radosław Pazura i Dorota Chotecka-Pazura mówią o swoim związku

Krzysztof Ibisz opublikował na swoim profilu na Instagramie fragment wywiadu, który przeprowadził z państwem Pazura w ramach programu "Demakijaż".

"Mieli się rozstać, a są szczęśliwą para" – podkreślił prezenter.

Dorota Chotecka-Pazura przyznała, że w tym związku to ona jest osobą, która częściej się obraża, a powodem do drobnych niesnasek mogą być, chociażby niezasłonięte żaluzje. "Jak Radek się obraża, to raz na pięć lat" – przyznała z rozbawieniem aktorka, sugerując, że przez różnicę charakterów wzajemnie się uzupełniają.

Krzysztof Ibisz zapytał parę, czy często wręczają sobie prezenty-niespodzianki. Dorota Chotecka-Pazura nie ukrywała, że tak i mąż często sprawia jej w ten sposób przyjemność.

"Dużo jest takich prezentów niespodzianek. O kwiatach nie wspomnę, bo są zawsze, ale np. potrafi kupić mi piękną biżuterię, naprawdę piękną" – powiedziała z uśmiechem na ustach.

Musimy przyznać, że zarówno Radosław Pazura, jak i jego małżonka wyglądali na szczęśliwych i zakochanych, a Krzysztof Ibisz nazwał ich "królami ludzkich serc".

Zobacz także: Pyszny przepis na lody bananowe z czekoladą

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl