Blisko ludziDorota Szelągowska przymusową izolację spędza na Warmii. "Jak tu spać?"

Dorota Szelągowska przymusową izolację spędza na Warmii. "Jak tu spać?"

Dorota Szelągowska przymusową izolację spędza na Warmii. "Jak tu spać?"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
17.04.2020 09:34, aktualizacja: 17.04.2020 11:31

Dorota Szelągowska przestrzega zasad kwarantanny. Na ten trudny czas izolacji postanowiła porzucić Warszawę, gdzie na co dzień pracuje. Córka Katarzyny Grocholi każdego dnia stara się jednak odnaleźć jakieś pozytywne aspekty. Wystarczy spojrzeć na jej najnowszy post.

Epidemia koronawirusa zmieniła świat o 180 stopni. Wiele osób w dobie pandemii zaczęło doceniać proste rzeczy, do których wcześniej nie przykładali aż tak dużej wagi. Z rzeczy niematerialnych przede wszystkim naturę, która odżyła przez przymusową izolację. I właśnie o tym jest najnowszy post Doroty Szelągowskiej.

Dorota Szelągowska izoluje się na Warmii

Dorota Szelągowska udostępniła na instagramowym koncie fotografię gwiaździstego nieba. "Noc na Warmii - jak tu spać?" - napisała projektantka wnętrze. Dodatkowo zdjęcie okrasiła hasztagami - "Zostań w domu" oraz "Będzie dobrze". Córka Grocholi każdego dnia stara się odnaleźć jakieś pozytywne aspekty w tym trudnym czasie. Ostatnio malowała i sadziła kwiaty w ogrodzie. "Tak wygląda szczęście w czasie izolacji - nawet pogoda nie zepsuje radości" - oznajmiła wówczas.

Internauci dziękują jej za te optymistyczne posty. Tym razem rozczulają się razem z Szelągowską nad widokiem. "Pięknie, szkoda byłoby to przespać, rzeczywiście", "Jak cudnie... aż łza kręci się w oku" - czytamy. W tym trudnym czasie warto jednoczyć się, chociażby drogą internetową....

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta