Trwa ładowanie...

Dorota Williams przez 8 lat ubierała gwiazdy "Tańca z Gwiazdami"

Czy uważa którąś ze swoich stylizacji za nietrafioną?

Share
d3jjx49

Nazywana jest prekursorką telewizyjnej stylizacji w Polsce. Dorota Williams pracuje w TVN od początku istnienia stacji, czyli niemal 18 lat. Stylistka dba o to, by prezenterzy dobrze wyglądali na antenie. Przygotowuje też kreacje dla uczestników wielu programów i seriali takich jak "Taniec z Gwiazdami", "Niania Frania", czy "Nigdy w życiu".

Stylistka i kostiumograf Dorota Williams przez 8 lat była odpowiedzialna za kreacje gwiazd "Tańca z Gwiazdami". Zarzucano jej, że zamiast zatuszować niedoskonałości prowadzących oraz gwiazd, pokazywała je w pełnej krasie. Wielokrotnie spotkało to prowadzącą Katarzynę Skrzynecką.

- Przez osiem lat, przez osiem miesięcy w roku nie miałam wolnego weekendu. W poniedziałek musiałam wymyślić wszystkie kreacje, w środę były przymiarki, w sobotę była próba w studiu. Czas nas gonił – wspomina Williams.

- To były kostiumy szyte na marę do konkretnego tańca, muzyki, która nas inspirowała, choreografii. To nie było ubranie na wyjście na ściankę czy do cioci na imieniny.

Czy uważa którąś ze swoich stylizacji za nietrafioną?

d3jjx49
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jjx49
d3jjx49