ycipk-r9ybb0

Dramat przy świątecznych porządkach. Dziewczynka wypiła płyn do mycia mebli

Do łódzkiego szpitala pediatrycznego trafiła dziewczynka, która wypiła płyn do mycia mebli. Dziecko było nieprzytomne. Na szczęście szybko zajęli się nim lekarze. W przeciwnym wypadku mogłoby dojść do tragedii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chwila nieuwagi może mieć ogromne konsekwencje
Chwila nieuwagi może mieć ogromne konsekwencje (123RF)
ycipk-r9ybb0

Jak donosi "Fakt" w Sosnowcu pod Strykowem doszło do dramatycznego zdarzenia. Na parkingu wydziału ruchu drogowego pojawiła się kobieta, która trzymała na rękach dziecko. Poinformowała pracowników, że córka prawdopodobnie napiła się płynu do polerowania mebli.

Dziecko wymiotowało, później straciło przytomność. Policjanci wraz z matką i jej córką udali się do szpitala pediatrycznego w Łodzi. Na miejscu udzielono dziecku pomocy. Na szczęście stan dziewczynki był stabilny. Gdyby dotarła do kliniki kilka minut później, mogłoby dojść do tragedii.

Warto potraktować powyższą historię jako przestrogę. W przedświątecznej gorączce często bowiem zapominamy o towarzyszących nam maluchach. Chwila nieuwagi może mieć dramatyczne konsekwencje. Pomagające rodzicom lub spuszczone z oka dziecko, może zainteresować się toksycznymi środkami do sprzątania lub zrobić sobie krzywdę w inny sposób. Pamiętajmy więc, że zarówno gotujący się na małym ogniu bigos, jak i igła z choinki czy szkło z rozbitej bombki stanowić mogą ogromne zagrożenie dla małego dziecka.

ycipk-r9ybb0

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-r9ybb0

ycipk-r9ybb0
ycipk-r9ybb0