Trwa ładowanie...

Dwa najsmutniejsze zdjęcia z dzisiejszego dnia

Posłowie Krystyna Pawłowicz, Bartłomiej Wróblewski i Piotr Liroy-Marzec śmieją się Polkom w twarz. W dodatku uwiecznili to na zdjęciu.

Dwa najsmutniejsze zdjęcia z dzisiejszego dniaŹródło: Facebook.com
d1rgkcb
d1rgkcb

Większość Polaków uważa, że aborcja powinna być dozwolona w trzech przypadkach, w których obecnie dopuszcza ją prawo: Gdy ciąża zagraża życiu (80 proc.) lub zdrowiu kobiety (71 proc.), gdy ciąża pochodzi z gwałtu lub kazirodztwa (73 proc.), a także gdy płód jest ciężko i nieodwracalnie uszkodzony (53 proc.).

Tak wynika z sondażu CBOS przeprowadzonego w marcu 2016 roku, czyli zanim organizacje pro-life złożyły w Sejmie projekt ustawy całkowicie zakazującej aborcji. Polskiego rządu najwyraźniej nie interesuje jednak zdanie obywateli, a jego przedstawiciele śmieją nam się w twarz:

A to drugie najmocniejsze zdjęcie z dzisiejszego dnia. Posłanka Barbara Nowacka po głosowaniu, na którym odrzucono projekt "Ratujmy kobiety" liberalizujący ustawę antyaborcyjną.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

- To jest początek piekła kobiet - stwierdziła po głosowaniu Barbara Nowacka z ugrupowania Inicjatywa Polska, która w Sejmie reprezentowała komitet "Ratujmy Kobiety".
267 posłów głosowało za przekazaniem projektu Ordo Iuris zaostrzającego prawo aborcyjne do dalszych prac. Od głosu wstrzymało się 11 osób, za odrzuceniem było 154 posłów.

d1rgkcb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rgkcb