Trwa ładowanie...
d1b282x

Dwie pary uprawiały seks na wieży widokowej. Sprawą zajęła się prokuratura

Dwie pary uprawiały seks na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna. Wybryk zarejestrowały kamery należące do urzędu miasta. Nagranie wyciekło do sieci, dlatego sprawą zajęli się śledczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwie pary uprawiały seks na wieży widokowej
Dwie pary uprawiały seks na wieży widokowej (urząd miejski w Wolsztynie)
d1b282x

Prokuratura bada sprawę wycieku nagrania zarejestrowanego przez kamery zamontowane na wieży widokowej koło Wolsztyna w woj. wielkopolskim. Śledczych powiadomił burmistrz miasta, który wydał również oświadczenie.

"Z ubolewaniem potwierdzam fakt, iż do internetu wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie" - przyznał.

Dwie pary uprawiały seks na wieży widokowej

d1b282x

Jak informuje RMF FM, prokuratura rozpoczęła już śledztwo, które może być prowadzone z artykułu 191a kodeksu karnego, który odnosi się do: "utrwalania lub rozpowszechniania wizerunku nagiej osoby bez jej zgody". Za to grozi od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia. Z tym że wnioski musieliby złożyć sami poszkodowani.

Z kolei za dopuszczenie się nieobyczajowego wybryku w miejscu publicznym może grozić areszt, grzywna do 1,5 tys. złotych lub nagana.

Burmistrz Wolsztyna zapewnia, że zrobi wszystko, aby to był pierwszy i ostatni taki występek. "Zostały już wdrożone niezbędne procedury celem wyeliminowania podobnych incydentów w przyszłości" - napisał w oświadczeniu.

d1b282x

Wysypaliśmy górę śmieci w centrum Warszawy. Zobacz reakcje przechodzących osób

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1b282x

Podziel się opinią

Share

d1b282x

d1b282x