Trwa ładowanie...
d3anhmk

Działaczka społeczna dostała wstrząsającego maila: "Wara od naszej moralności"

"Zwracamy się z serdeczną prośbą do pani, by skorzystała pani z prawa do zachowania milczenia oraz zachowania umiaru w komentowaniu otaczającej, pewnie niezrozumiałej dla pani rzeczywistości" – przeczytała w mailu mama uczennicy z gdańskiej szkoły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta dostała maila, który ją zszokował
Kobieta dostała maila, który ją zszokował (Fotolia)
d3anhmk

Autorzy maila, podpisani jako "rodzice", napisali, że sposób bycia kobiety i jej uwagi są dla nich dużym obciążeniem. "Może pani wychowywać swoje dzieci w świetle swoich, jedynie słusznych przekonań, ale wara od naszych wartości. Wara od religii, wara od naszej moralności" – napisali. W wiadomości dodano, że ubiór matki dziewczynki, jej sposób bycia, "a przede wszystkim nonszalancja w odniesieniu do innych osób" są nie na miejscu. "Szkoły prywatne stoją otworem, tam lubią odmieńców" – czytamy.

Działaczka społeczna: "Nie spodziewałam się, że spotka to i mnie"

"Choć jestem aktywną działaczką społeczną, nie spodziewałam się jakoś, że spotka to i mnie. Ale spotkało" – pisze kobieta na swoim profilu na Facebooku. Dodaje, że niestety już wie, że to nie "zmasowana trollowa akcja", a wiadomość skierowana konkretnie do niej. Pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których padło wiele słów wsparcia. "Jestem w szoku, autentycznie. Moja rodzina to też "odmieńcy" działający społecznie... Ale nie poddamy się łatwo, prawda?" – czytamy w jednym z komentarzy.

d3anhmk

"Proszę iść na policję, żeby było zgłoszenie. Na razie nic nie zrobią, ale musi być po tym ślad, jakby się na tym nie skończyło. Proszę się nie dawać i trzymać się" – napisała jedna z internautek. "Aż mi się wnętrzności przekręcają... ", "Obrzydliwy anonim", "Bardzo pani współczuje" – dodali inni.

Zobacz także: Paulina Młynarska o dzieciństwie. "Wszystko w życiu jest po coś"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3anhmk

Podziel się opinią

Share
d3anhmk
d3anhmk