Moda#dziejesienazywo w lifestylu

#dziejesienazywo w lifestylu

#dziejesienazywo w lifestylu
Źródło zdjęć: © WP.PL

04.03.2016 14:10, aktual.: 09.03.2016 12:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapraszamy na kolejny odcinek.

Cykliczny piątkowy program lifestylowy emitowany na żywo w paśmie popołudniowym. Gośćmi naszej prowadzącej Małgorzaty Leitner są osoby ze świata mody i rozrywki. Zapraszamy na kolejny odcinek.

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy z Magdą Grabowską-Wacławek, wokalistką znaną pod pseudonimem Bovska. Piosenkarka opowie nam m.in. o swoim debiutanckim albumie, którego premiera odbędzie się już 11 marca. Wśród gości programu pojawią się również eksploratorzy i vlogerzy z grupy Urbex History, którzy zwiedzają nietypowe miejsca, a swoje wycieczki dokumentują na ciekawych nagraniach.

Porozmawiamy również o szpitalnym jedzeniu i zdrowych dietach z Hanną Stolińską-Fiedorowicz, dietetykiem klinicznym z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie.

Nie zabraknie również modowych akcentów - Ola Nagel, szefowa działu mody w serwisie Kobieta WP i Justyna Duszyńska z Fashion Post opowiedzą nam o męskiej garderobie w damskich szafach. Kto należy do grona wielbicielek androgynicznego stylu? O wszystkim dowiecie się z naszego programu #dziejesienazywo. Zapraszamy!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także