Trwa ładowanie...

Dziewczynie nie spodobał się pierścionek zaręczynowy. Wybuchła gorąca dyskusja

Kupienie pierścionka zaręczynowego dla swojej przyszłej żony to nie lada wyzwanie. Okazuje się, że nietrafienie w gust może przysporzyć wielu kłopotów. Przed takim problemem stanął jeden z internautów.

Share
Dziewczynie nie spodobał się pierścionek zaręczynowy. Wybuchła gorąca dyskusja
Źródło: 123RF
d2mkm65

Pierścionek zaręczynowy

Mężczyzna podarował swojej dziewczynie pierścionek zaręczynowy. Swoją historię postanowił opisać na forum Reddit.com. Ze swoją dziewczyną jest już ponad 3 lata. Oświadczył jej się, po czym ona ona powiedziała "tak". Nic nie zapowiadało tego, co ma stać się dalej.

"Dziś rano przed wyjściem do pracy ona zaczęła płakać. Powiedziała, że nie podoba jej się pierścionek, który dla niej wybrałem. Postanowiliśmy porozmawiać o tym po powrocie do domu. Zadzwoniłem do naszej wspólnej przyjaciółki z prośbą o poradę. Kiedy dowiedziała się o całej sytuacji nazwała mnie idiotą, bo nie upewniłem się wcześniej, czy pierścionek spodoba się mojej dziewczynie" - napisał na forum mężczyzna.

d2mkm65

Jego zdaniem pierścionek jest bardzo gustowny i był przekonany, że jej się spodoba. Nie chce go zwracać do sklepu. "To piękny pierścionek i wybrałem go specjalnie dla niej. Nasza przyjaciółka stwierdziła, że podejmując taką decyzję jestem jeszcze większym palantem, bo to moja narzeczona będzie musiała go nosić. Ale mam wrażenie, że jeśli ona sama wybierze sobie pierścionek to będzie tak, jakbym nie miał w tym żadnej roli, jakby nosiła jakąś biżuterię, która nie ma ze mną nic wspólnego" - tłumaczy.

Następnie zapytał internautów, czy faktycznie źle zrobił. Większość osób opowiedziała po stronie narzeczonej. Uważają, że to w końcu ona będzie go nosiła, więc ma prawo do głosu. "Powinieneś zadbać o to, aby ona była szczęśliwa, a nie o to, aby zadowolić swoje ego" - napisał jeden z internautów.

"Zachowałeś się jak palant, zwłaszcza że łączysz wygląd pierścionka ze swoim zaangażowaniem. Pierścionek podoba się tobie, a nie jej, ale to ona będzie go nosić" - dodał kolejny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2mkm65

Podziel się opinią

Share
d2mkm65
d2mkm65