Trwa ładowanie...
monika mrozowska

Dziś Dzień Boskich Matek. Monika Mrozowska wspiera ciężarne kobiety chore na raka

Monika Mrozowska jest matką trójki dzieci. Dzisiaj (06.10) postanowiła wesprzeć inne kobiety, które będąc w ciąży lub podczas karmienia dowiedziały się, że są chore na raka.

Share
Dziś Dzień Boskich Matek. Monika Mrozowska wspiera ciężarne kobiety chore na raka
Źródło: Instagram.com
diyc00a

Dzień Boskich Matek. "Boskich, bo w niezwykle trudnej, dramatycznej sytuacji, kiedy radość z macierzyństwa przeplata się z lękiem o życie i zdrowie, własne i dziecka, mają odwagę dokonać własnego wyboru i iść za głosem swego serca". Splata się on z 10. rocznicą rozpoczęcia działalności Fundacji Rak'n'Roll.

Monika Mrozowska - Dzień Boskich Matek

Monika Mrozowska jest pełna podziwu dla tych kobiet. Na swoim instagramowym koncie opublikowała wzruszający post.

"6 października to Dzień Boskich Matek, czyli kobiet, które w ciąży lub podczas karmienia piersią dowiedziały się..., że są chore na raka... Niestety ich liczba stale rośnie... żeby działać jak najszybciej rok temu zostały opracowane standardy opieki onkologicznej, które w tej chwili obejmują również kobiety planujące dziecko. Bo ciąża nie jest okresem ochronnym dla przyszłej matki... Dlatego tak ważne jest regularne badanie piersi i... podążanie za swoją intuicją. Jeżeli wyczuwasz niepokojące zmiany, IDŹ DO LEKARZA" - napisała.

diyc00a

"Nigdy nie poznałam (i mam nadzieję, że tak już zostanie) strachu, który musi towarzyszyć diagnozie 'rak w ciąży lub podczas karmienia piersią'. Dlatego dziś szczególnie mocno ściskam wszystkie dziewczyny, które musiały przez to przejść" - dodała.

Monika Mrozowska - dzieci

Monika Mrozowska w latach 2003–2012 była związana z Maciejem Szaciłłą, z którym ma dwie córki: Karolinę i Jagodę. Obecnie jej partnerem jest operator filmowy Sebastian Jaworski, z którym ma syna Józefa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

diyc00a

Podziel się opinią

Share
diyc00a
diyc00a
Strona Główna WP