Trwa ładowanie...
d2siyzh
Megafon.pl
Gwiazdy

Eddie Redmayne kumpluje się z Parowozem Tomkiem

Nagrodzony Oscarem za kreację w "Teorii wszystkiego" Eddie Redmayne przyjął kolejną rolę. Aktor użyczy swojego głosu w nowej odsłonie cyklu "Parowóz Tomek i jego przyjaciele".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eddie Redmayne kumpluje się z Parowozem Tomkiem
(ONS.pl)
d2siyzh

Nagrodzony Oscarem za kreację w "Teorii wszystkiego" Eddie Redmayne przyjął kolejną rolę. Aktor użyczy swojego głosu w nowej odsłonie cyklu "Parowóz Tomek i jego przyjaciele". Redmayne zgodził się na udział w realizacji filmu "Sodor's Legend of the Lost Treasure", który powstaje w związku z 70-leciem popularnej serii. Głosem aktora mówić będzie nowy parowóz Ryan.

- Dorastałem na tej kreskówce i zaskakujących przygodach Tomka i jego przyjaciół - komentuje gwiazdor. - Gdy dowiedziałem się, że mogę wziąć udział w tym projekcie, od razu się zgodziłem. Nigdy wcześniej nie podkładałem głosu żadnej animowanej postaci.

Do studia nagraniowego poza Redmayne'em zgłosili się John Hurt (jako żeglarz John) oraz Jamie Campbell Bower.

d2siyzh

W serii "The Railway Series" Wilberta Awdry'ego i jego syna Christophera Awdry'ego od 1945 roku ukazało się ponad 40 książeczek. W telewizji bohaterowie - lokomotywy parowe, w tym pomalowany na niebiesko i z czerwonym paskiem Tomek (najbardziej znany) oraz Edek, Henio, Gabryś i inni - zagościli w 1984 roku.

Premiera "Sodor's Legend of the Lost Treasure" zapowiedziana została jeszcze na ten rok. Film trafi na DVD.

Przez różne serie "Parowozu Tomka i jego przyjaciół" przewinęło się wiele gwiazd, m.in. Pierce Brosnan, Alec Baldwin czy Ringo Starr.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Harrison Ford oficjalnie wraca do"Łowcy androidów"*

* Kingsman ma szansę być Hanem Solo*

* Jared Leto z trudem objada się dla Jokera*

d2siyzh

Podziel się opinią

Share
d2siyzh
d2siyzh