GwiazdyEdyta Herbuś i Tomasz Barański byli parą przez 12 lat. Co łączy ich dziś?

Edyta Herbuś i Tomasz Barański byli parą przez 12 lat. Co łączy ich dziś?

Edyta Herbuś i Tomasz Barański byli parą
Edyta Herbuś i Tomasz Barański byli parą
Źródło zdjęć: © AKPA | Kurnikowski
oprac. KPL

01.07.2021 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Herbuś i Tomasz Barański znają się od wielu lat. Parę (taneczną) zaczęli tworzyć, gdy byli jeszcze dziećmi. W pewnym momencie znajomość z parkietu zamieniła się w regularny związek. Tancerka zdradziła właśnie, jak ich relacja wygląda dziś.

Tancerze poznali się na obozie tanecznym w Sielpi pod Kielcami. Mieli wówczas ok. dziesięciu lat. W sieci krąży nawet nagranie, na którym zarejestrowano jeden z ich pierwszych tańców. Kilka lat później Herbuś i Barański zostali parą. I choć ich związek trwał aż 12 lat, rozstali się w przyjacielskich stosunkach.

Miłość w życiu i na parkiecie

- Tomek w tańcu miał zawsze taką bardzo męską, testosteronową energię. Świetnie się przenikaliśmy. Ten nasz kontrast, ja kobieca, uwodzicielska, on stanowczy, typ macho, zawsze dobrze ze sobą współgrał – mówiła tancerka w jednym z wywiadów.

Dziś Herbuś jest związana z Piotrem Bukowieckim, natomiast Barański spotyka się z młodszą o 20 lat Michaliną Warulik. Tancerze pozostają jednak w przyjaźni i chętnie współpracują przy różnych tanecznych projektach. Ostatnio prowadzili zajęcia w ramach cyklu "Fit Mozart dla ciała i ducha" podczas 30. edycji Festiwalu Mozartowskiego.

Przy tej okazji Edyta Herbuś podczas rozmowy z serwisem Plejada zdradziła, że współpraca z Barańskim to dla niej zawsze czysta przyjemność, bo "znają się jak łyse konie". Zapytana o relację z byłym partnerem, odpowiedziała bez zastanowienia:

- Na różnych etapach życia będąc w różnych relacjach, potrafiliśmy złapać porozumienie, współpracować ze sobą i nadal tym priorytetem była pasja i projekty, które wspólnie tworzyliśmy. Dzisiaj już jesteśmy zaprawieni w bojach i po prostu zaprzyjaźnieni. Bardzo dobrze się znamy, znamy swoje słabe i silne strony i to, co możemy najlepszego z siebie dać do projektu. Potrafimy się dziś już wzajemnie inspirować, motywować i uzupełniać się w tej współpracy.

Łączy ich niemal rodzinna relacja

Tancerka oświadczyła także, że jej zdaniem najlepszą drogą do porozumienia jest szczera rozmowa.

- Jeśli zostały jakieś żale, to na początek trzeba to wszystko wyjaśnić. Czas jest również sprzymierzeńcem tego, żeby domknęły się procesy z poprzednich relacji i aby mogło zaistnieć szczere uczucie jeśli chodzi o przyjaźń. Jeżeli to jest "posprzątane" i wyjaśnione, to później można czerpać z całego czasu który wcześniej spędziło się razem. To jest szansa na taką transformację miłości, u nas tak się wydarzyło, to jest taka bardziej rodzinna relacja.

Wiedzieliście, że Herbuś i Barański przez tyle lat byli parą?

 Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także