Blisko ludziEdyta Pazura i Cezary Pazura składają życzenia i apelują do fanów. "Przecież to nic nie kosztuje, a daje tyle radości"

Edyta Pazura i Cezary Pazura składają życzenia i apelują do fanów. "Przecież to nic nie kosztuje, a daje tyle radości"

Edyta Pazura i Cezary Pazura składają życzenia i apelują do fanów. "Przecież to nic nie kosztuje, a daje tyle radości"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
24.12.2019 13:50, aktualizacja: 24.12.2019 15:46

Edyta Pazura i Cezary Pazura złożyli swoim fanom bożonarodzeniowe życzenia. Ciężko się nie wzruszyć, czytając je.

Edyta Pazura udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie całej rodziny, a pod nim - życzenia od całej rodziny Pazurów. Jak napisała, "tej z zębami i bez".

"Wesołych świąt! Dużo prawdziwej i czystej miłości. Przede wszystkim zdrowia, bo jak to mawia moja mama, jak jest zdrowie, to ze wszystkim innym można sobie poradzić" - zaznaczyła Pazura. Przekazała również moc pozdrowień dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą świętować ze swoimi najbliższymi.

Edyta Pazura i Cezary Paazura - święta Bożego Narodzenia

Gwiazda przywołała znaną piosenkę Czesława Niemena, która w święta zyskuje nowe znaczenie. "Choć 'dziwny jest ten świat', ja również wierzę, że 'ludzi dobrej woli jest więcej'. Z tym przekonaniem wchodzimy w kolejny rok. Chciałabym, abyśmy wszyscy wspierali się, szanowali, poważali, obdarzali się nawzajem sympatią i dobrym słowem. Przecież to nic nie kosztuje, a daje tyle radości" - podkreśliła.

Fani nie mogli się oprzeć, żeby oprócz podziękowań i życzeń, nie dorzucić komentarzy dotyczących zdjęcia, które udostępniła Edyta Pazura. "Bardzo fajnie razem wyglądacie. Bądźcie zdrowi! Śliczne maluchy" - napisała fanka. "Pozazdrościć takiej fajnej rodzinki" - dodała inna. Jedna obserwatorka profilu Pazury zauważyła, że nie wszyscy byli zadowoleni z pozowania do zdjęcia. "Jedna Pazura ma muchę w nosie... Rita Konchita" - zażartowała.

A wy czego życzycie innym i sobie na święta?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta