GwiazdyEdyta Pazura pokazała zdjęcie męża z synem. Wszyscy patrzą na włosy Cezarego

Edyta Pazura pokazała zdjęcie męża z synem. Wszyscy patrzą na włosy Cezarego

Edyta Pazura pokazała zdjęcie męża z synem. Wszyscy patrzą na włosy Cezarego
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
17.08.2019 13:47, aktualizacja: 17.08.2019 16:13

Edyta i Cezary Pazurowie często publikują rodzinne fotografie w mediach społecznościowych. Teraz żona i menedżerka znanego aktorka pokazała, jak jej mąż bawi się z dzieckiem. Internauci zastanawiają się, co aktor ma na głowie.

Edyta Pazura pokazała urocze zdjęcie

Pazurowie nie mają problemu z pokazywaniem wizerunku swoich dzieci w mediach społecznościowych. Inne gwiazdy nie mają tego w zwyczaju, jednak u Pazurów rzadko zobaczymy selfie – zdecydowanie przeważają zdjęcia rodzinne. Teraz Edyta Pazura uchwyciła moment, jak jej mąż bawi się z dzieckiem w basenie. Fotografia została wykonana na Cyprze. "Pif paf" – napisała przy zdjęciu.

Internauci całą uwagę skupili na aktorze. Zaczęli komentować jego wygląd. "Czy pan Cezary ma spinkę na włosach?" – zastanawia się jedna z fanek. Pazura zdradziła, że jej mąż rzeczywiście ma spinkę wpiętą we włosy. Dlaczego? Nie wiadmo. "Stopa Cezarego wymiata... Masz w domu Hulka?" – dodaje kolejna osoba. Oprócz tej żartobliwej dyskusji, jednogłośnie wszyscy życzyli im rodzinnych wakacji. Podkreślając, że taki ojciec to skarb.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta