Trwa ładowanie...
ycipk-2g60k9

Eleganckie, modne i na lata. Skórzane portfele dla niej

Pieniądze, karty i dokumenty wymagają odpowiedniej ochrony. Właściwy portfel pozwoli nam mieć je pod ręką, nie narazi na zagubienie czy zabrudzenia oraz sprawdzi się jako elegancki dodatek lub piękny prezent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Portfele ze skóry to dobry pomysł na prezent lub elegancki i praktyczny dodatek
Portfele ze skóry to dobry pomysł na prezent lub elegancki i praktyczny dodatek (Shutterstock.com)
ycipk-2g60k9

Elegancja tkwi w detalach – galanteria wysokiej jakości

Porządny portfel to element prestiżu i przedmiot, bez którego rzadko wychodzimy z domu nawet w erze płatności bezgotówkowych. Nie wyobrażamy sobie wizyty w eleganckim kurorcie czy modnej restauracji i regulowania rachunku za kolację z plastikowym, tandetnym portfelem. Wizerunek osoby dbającej o każdy detal wymaga, aby nawet te dodatki, które rzadko pokazujemy, spełniały określone standardy. Jeśli portfel – to najlepiej ze skóry i dobrej jakości.

ycipk-2g60k9

Jak wybrać elegancki portfel?

W poszukiwaniu portfela idealnego warto kierować się kilkoma praktycznymi wskazówkami. Po pierwsze istotny jest jego rozmiar, bo niektórzy stawiają na minimalistyczne, niewielkie portfele z ograniczoną liczbą przegródek. Inni z kolei trzymają w portfelu zdjęcia bliskich, zestaw kart płatniczych, ważne paragony, recepty, wizytówki i wiele innych istotnych drobiazgów.

Kolorystyka portfeli ze skóry daje wiele możliwości. Mężczyznom najczęściej poleca się stonowane, neutralne kolory. Kobietom z kolei zazwyczaj rekomenduje się wybór portfela na podstawie stylu i kolorystyki torebki oraz butów, aby stworzył z nimi spójny zestaw. Obecnie jednak wybór idealnego portfela najczęściej uwarunkowany jest indywidualnymi preferencjami, trendami lub też okazyjną ceną produktów dostępnych na letnich wyprzedażach.

ycipk-2g60k9

Przed zakupem obejrzyj dokładnie portfel, sprawdź, czy suwaki i zapięcia działają prawidłowo oraz czy portfel został starannie wykonany. Jeśli wybierasz skórzany model, ważna jest jakość skóry, która została użyta do wykonania wybranego przez nas modelu. Najtrwalsza jest skóra licowa lub lakierowana. W wariancie zamszowym nasz portfel może blaknąć i nieco łatwiej ulegać zabrudzeniom.

Brak pomysłu na prezent? Wybierz elegancką galanterię

ycipk-2g60k9

Klasyczne upominki to w większości przypadków przedmioty użytkowe, ale takie, które wybieramy, mając na uwadze ich wygląd i jakość wykonania. Im ważniejsza jest dla nas osoba, którą chcemy obdarować, tym bardziej skupiamy się na doborze prezentu. Elegancka galanteria ze skóry naturalnej należy do takich upominków, które sprawdzą się na prezent na wiele okazji oraz dla różnych osób. Mówi się o niej, że jest dobrym rozwiązaniem, jeśli szukamy prezentu dla kogoś, kto… wszystko ma.

Wśród galanteryjnych inspiracji na elegancki prezent królują portfele, wizytowniki i aktówki, ale jeśli lepiej znamy upodobania osoby, dla której szukamy prezentu, możemy wybrać np. pasek do spodni (należy znać rozmiar) lub klasyczną torebkę (modele na długim pasku nigdy nie wychodzą z mody).

ycipk-2g60k9

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2g60k9

ycipk-2g60k9
ycipk-2g60k9