Blisko ludziEmma Stone w ciąży. Laureatka Oscara spodziewa się dziecka

Emma Stone w ciąży. Laureatka Oscara spodziewa się dziecka

Emma Stone
Emma Stone
Karolina Błaszkiewicz

28.09.2020 10:07, aktual.: 01.03.2022 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jesteśmy świadkami prawdziwego baby boomu w czasie pandemii. Co jakiś czas dowiadujemy się o ciąży kolejnej gwiazdy. Wszystko wskazuje na to, że mamą zostanie również Emma Stone. Aktorka niedawno wyszła też za mąż.

31-latka nie dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami. Głośno było tylko o jednym z jej związków – przez kilka lat była dziewczyną Andrew Garfielda, kolegi po fachu. Para publicznie okazywała sobie uczucia, ale ich relacja w którymś momencie dobiegła końca. Nie mieli dla siebie zbyt dużo czas, oboje zajęci pracą na planach filmowych. Parę miesięcy po rozstaniu Stone i Garfield zostali sfotografowani na spacerze, potem on gratulował jej, gdy wygrała Oscara.

Emma Stone – ciąża

Plotkowano, że aktorzy do siebie wrócili. To okazało się nieprawdą. 31-latka zaczęła randkować z Dave'm McCarym, scenarzystą programu "Saturday Night Live". Po jakimś czasie mężczyzna się jej oświadczył, a ona go przyjęła. McCary pochwalił się zdjęciem, na którym było widać pierścionek zaręczynowy.

Ślub zakochanych został zaplanowany na wiosnę 2020 r., ale z powodu pandemii koronawirusa trzeba było go przesunąć. I wygląda na to, że właśnie się odbył i udało się to utrzymać w tajemnicy. Paparazzi zrobili ostatnio zdjęcia spacerującej parze. Uwagę zwracały obrączki na ich dłoniach. A także brzuch Emmy. Aktorka jest w ciąży. Krągłości Stone podkreśliły brązowe, luźne ogrodniczki do których założyła białą bluzę i czapkę z daszkiem pod kolor.

Amerykanka sprawiała wrażenie spokojnej i szczęśliwej. Związek ze zwyczajnym mężczyzną przyniósł jej spełnienie w życiu prywatnym, którego wyraźnie potrzebowała.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)