Ewa Farna po raz trzeci mamą? Mąż postawił sprawę jasno

Ewa Farna po raz trzeci mamą? Mąż postawił sprawę jasno

Ewa Farna o powiększeniu rodziny
Ewa Farna o powiększeniu rodziny
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
03.04.2023 15:48, aktualizacja: 03.04.2023 17:04

Ewa Farna od lat związana jest z czeskim muzykiem Martinem Chobotem. Niedawno piosenkarka zdradziła, czy planuje w przyszłości trzecie dziecko. Okazuje się, że jej mąż podjął już w tej sprawie decyzję.

Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. Piosenkarka dzieli życie między Polską a Czechami, gdzie też jest prawdziwą gwiazdą. Ostatnio po raz drugi została mamą. Czy planuje kolejne powiększenie rodziny? Jej mąż podjął decyzję za nią.

Ewa Farna o powiększeniu rodziny

Niedawno Ewa Farna udzieliła wywiadu Żurnaliście, w którym zdradziła trochę szczegółów ze swojego życia prywatnego. Mimo że gwiazda stroni od blasku reflektorów i plotek, postanowiła wyjawić podcasterowi kilka tajemnic.

W 2019 roku Ewa Farna po raz pierwszy została mamą. Gwiazda wspólnie z mężem, Martin Chobotem przywitała na świecie synka Artura. W zeszłym roku urodziła się córeczka pary, Ella. Gwiazda wielokrotnie w wywiadach powtarzała, że marzy jej się wielka rodzina. W ostatnim wywiadzie przyznała jednak, że jej mąż podjął decyzję w tej sprawie za nich oboje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak się okazało, Martin Chobot zaraz po ostatnim porodzie gwiazdy oznajmił, że to koniec powiększania rodziny.

"Jest intensywnie przy dwójce dzieci. Ja jestem bardzo zadowolona, że mam chłopczyka i dziewczynkę. Jest komplecik. Może być końcówka, może nie musi być. Ale mój postawił kropeczkę. On jest tego częścią, więc bez niego nic nie zrobię" - powiedziała Ewa Farna.

Wnioskując po wypowiedzi gwiazdy, ona nie wyklucza powiększenia rodziny w przyszłości, jednak żeby to mogło nastąpić, musi najpierw przekonać do tego ukochanego, co - jak się okazuje - nie będzie wcale proste.

Ewa Farna stroni od skandali

Piosenkarka od 2017 roku jest żoną Martina Chobota, który niegdyś był jednym z członków jej zespołu. Para przyjaźniła się od lat, jednak dopiero po latach zaczęła czuć do siebie coś więcej.

To właśnie w ramionach czeskiego muzyka gwiazda znalazła pocieszenie po burzliwym rozstaniu. Ewa Farna przez lata spotykała się z czeskim muzykiem, Marcusem Tranem. Niestety mężczyzna zdradził ją z gwiazdą porno, o czym artystka dowiedziała się z gazet.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl