Blisko ludziEwa Wachowicz znalazła skarb lasu. Zdjęcie, które opublikowała zachwyciło jej fanów

Ewa Wachowicz znalazła skarb lasu. Zdjęcie, które opublikowała zachwyciło jej fanów

Ewa Wachowicz
Ewa Wachowicz
Źródło zdjęć: © AKPA
15.08.2021 10:30

Ewa Wachowicz dumnie pozuje do zdjęcia. Prezenterka trzyma w ręku ogromnego grzyba. Gwiazdę programów kulinarnych rozpiera duma, a mina na fotografii zdradza, jak bardzo cieszy się ze znaleziska.

Ewa Wachowicz to polska prezenterka, dziennikarka i producentka programów telewizyjnych. Ma na swoim koncie tytuły Miss Polski '92, III Wicemiss Świata '92 oraz World Miss University '93. Jak sama podkreśla, bliżej jej do wizerunku twardej kobiety, niż słabej i wrażliwej.

Prezenterka ceni sobie adrenalinę w życiu

Wachowicz uwielbia podróże i dobre jedzenie. Nie ma presji, aby nosić rozmiar 36. Przeważnie wkłada 38, a gdy dobija do 40, bierze się za skakankę. Sport to jej drugi konik. Celebrytka jeździ na rolkach, nartach, gra w tenisa, pływa, chodzi po górach, w domu ćwiczy - pilates i ulubione asany z jogi.

Słabość ma jednak do gier. Jak sama kiedyś mówiła, ma naturę hazardzisty. W kasynie wygrywa - w Black Jacka i ruletkę. Jak widać, jest kobietą o mocnych nerwach i lubi ryzykować. Spokój odnajduje między innymi podczas spacerów po lesie. Blisko natury może się wyciszyć.

Wyjątkowe znalezisko

Ewa Wachowicz, udając się na leśne wyprawy, nie zapomina jednak o najważniejszym, o grzybach, z których można przyrządzić pyszne sosy lub je zamarynować. Teraz pokazała swoje najnowsze znalezisko. Grzyb, który trzyma w ręku na opublikowanym zdjęciu na swoim profilu na Instagramie, robi wrażenie. Wachowicz napisała dodatkowo, że czeka na zdjęcie internautów, które przebiją jej finał grzybobrania.

W komentarzach pojawiły się gratulacje i pomysły na wykorzystanie tego skarbu lasu.

Ewa Wachowicz – życie prywatne

W 1996 roku dziennikarka wyszła za mąż za dziennikarza Przemysława Osuchowskiego, z którym ma córkę Aleksandrę. Para jednak rozwiodła się po 11 latach wspólnego życia. Jej kolejnym partnerem został Sławomir Kowalewski.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta