Blisko ludziFilip Chajzer zaprasza na Pol'and'Rock Festival. Pole namiotowe urządził przed domem

Filip Chajzer zaprasza na Pol'and'Rock Festival. Pole namiotowe urządził przed domem

Filip Chajzer
Filip Chajzer
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Anna Podlaska
29.07.2020 11:04

W tym roku Pol'and'Rock Festival odbędzie się online ze względu na bezpieczeństwo uczestników. Filip Chajzer już zapowiedział swój udział w "Najpiękniejszej Domówce Świata".

"Choć robimy to sukcesywnie, to w roku, który nas wszystkich tak mocno doświadczył, idziemy digitalowo na całość, żeby nie zostawiać was samych. Bądźcie z nami na łączach i dbajcie o siebie. Widzimy się od poranka 30 lipca do świtu 2 sierpnia" – piszą na stronie Pol'and'Rock Festival organizatorzy. Pandemia koronawirusa spowodowała, że w tym roku fani nie posmakuję zabawy w Kostrzynie nad Odrą. Będą mogli jednak uczestniczyć w wydarzeniu online.

Filip Chajzer przygotował projektor na Pol'and'Rock Festival

Prezenter nie zamierza odpuszczać udziału w tym muzycznym wydarzeniu. Drobiazgowo się przygotował do festiwalowej domówki.

"Rozbiłem swoje pole namiotowe przed sceną. Potrzebny był: namiot indiański, projektor i przestawienie hantli. Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma" – napisał Chajzer i zaprosił do udziału w wydarzeniu. Fani dziennikarza zapowiedzieli, że pojawią się przed ekranami. Jednak na zdjęciu opublikowanym przez Filipa Chajzera zwrócili uwagę jeszcze na jeden szczegół. Oldschoolowy dywan, rodem z Turcji. "O latający dywan nie pytajcie" – uprzedził gwiazdor stacji TVN.

Źródło artykułu:WP Kobieta