Blisko ludzi"Focus" radzi, o czym rozmawiać na pierwszej randce. Trzymajcie się krzeseł!

"Focus" radzi, o czym rozmawiać na pierwszej randce. Trzymajcie się krzeseł!

"Focus" radzi, o czym rozmawiać na pierwszej randce. Trzymajcie się krzeseł!
Źródło zdjęć: © 123RF.COM
Katarzyna Gileta

23.03.2018 21:22, aktual.: 01.03.2022 13:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czasopismo "Focus" dla wielu uchodziło za opiniotwórcze. Jedynak tym razem autorzy polecieli po bandzie. Opublikowali randkowy poradnik, który delikatnie mówiąc jest kontrowersyjny. Nikt o zdrowych zmysłach nie powinien się stosować do tych porad.

Pierwszej randce towarzyszy wiele emocji. Radzimy się koleżanek. Przeglądamy fora internetowe i psychologiczne poradniki. Nic dziwnego, pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Chcemy jak najlepiej wypaść. Kluczowe pytanie – o czym rozmawiać? Wśród bezpiecznych tematów poradniki wymieniają filmy, muzykę, podróże, zainteresowania. Absolutnie nie powinnyśmy opowiadać o swoich wcześniejszych miłosnych podbojach, zwierzać się, jak przesadziłyśmy z drinkami na ostatniej imprezie czy wypytywać o polityczne poglądy. Duży błąd.

Mam na swoim koncie kilka pierwszych randek, mniej lub bardziej udanych. Jednak, kiedy zobaczyłam randkowy poradnik magazynu "Focus", przecierałam oczy ze zdumienia. Klasyczna small talk odchodzi do lamusa. Co więcej, taka luźna pogawędka o niczym zmniejsza szansę na to, że umówimy się na kolejną randkę. Specjaliści z czasopisma naukowego przygotowali więc dla singli listę pytań, które należy obowiązkowo zadać na pierwszej randce.

Obraz
© Focus

Pomysł nie jest zły. Taka ściągawka może pomóc tym bardziej nieśmiałym i mniej doświadczonym na randkowym polu… Ale spójrzcie tylko na listę przygotowaną przez "Focus". W ciągu kilkunastu godzin stała się hitem sieci.

  1. Jaki błąd życiowy sprawił, że nauczyłeś się najwięcej?
  2. Z iloma osobami byłaś/eś w związku?
  3. Jaka jest twoja najciekawsza fantazja seksualna?
  4. Kiedy ostatni raz się z kimś rozstałeś?
  5. Czy jesteś nosicielem jakichś chorób przenoszonych drogą płciową?
  6. Złamałeś komuś serce?
  7. Co sądzisz o aborcji?

Urocza pogawędka o byłych partnerach seksualnych, chorobach wenerycznych i życiowych błędach z pewnością przyniesie randkowy sukces. Tak przynajmniej przewidują autorzy poradnika opublikowanego w naukowym czasopiśmie. My jednak radzimy zachować pewną ostrożność, zanim zdecydujecie się wykorzystać tę listę. No chyba, że chcecie jak najszybiej pozbyć się kandytana na chłopaka lub marzy wam się burzliwa wymiana poglądów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także