Blisko ludziFundacja Kai Godek blokuje telefony zaufania. "Zatrzymaj telefon śmierci"

Fundacja Kai Godek blokuje telefony zaufania. "Zatrzymaj telefon śmierci"

Kaja Godek blokuje telefony, które wspierają kobiety w terminacji ciąży
Kaja Godek blokuje telefony, które wspierają kobiety w terminacji ciąży
Źródło zdjęć: © EASTNEWS
03.12.2020 14:20, aktualizacja: 02.03.2022 17:16

Fundacja Kai Godek ruszyła z akcją "Zatrzymaj telefon śmierci". Chodzi o to, aby zablokować linie oferujące wsparcie kobietom, które szukają pomocy w przeprowadzeniu terminacji ciąży. "Fundacja Życie i Rodzina wzywa wszystkich do społecznego blokowania telefonu śmierci. Jeśli tylko możesz i masz odwagę zadzwoń pod numer infolinii Aborcyjnego Dream Teamu" – nawołuje Godek.

Fundacja Kai Godek szuka osób, które będą blokować telefony Aborcji bez Granic. "Jeśli tylko możesz i masz odwagę zadzwoń pod numer infolinii ADT, a najlepiej podpisz petycję do prokuratora generalnego i zapisz się na dyżur", "Dołącz do nas!", "Broń dzieci, blokuj telefon śmierci! Złość aborcjonistów pokazuje, że jesteśmy skuteczni! Razem uratujemy przed aborcją wiele dzieci" – brzmią slogany na stronie fundacji.

Akcja "Zatrzymaj telefon śmierci"

"Aborcyjny Dream Team już szaleje z wściekłości! Są niezadowoleni, że ktoś przeszkadza im w zabijaniu dzieci… Jak podkreślają: chcą decydować. Decydować o wartości drugiego człowieka, o jego życiu i śmierci, o jego być lub nie być" – czytamy na stronie fundacji Kai Godek.

Dalej na stronie można przeczytać, że telefon to dzieło feministek, które "doradzają, jak zamordować poczęte dziecko".

"Agresja środowisk domagających się "prawa" do zabijania narasta. Aborcyjny Dream Team jest doskonałym przykładem. Jest to grupa feministek, które "głoszą nowinę, że aborcja jest ok" i chwalą się posiadaniem infolinii, pod którą doradzają, jak zamordować poczęte dziecko. Numer tej infolinii wielokrotnie wypisywano sprayem na murach kościołów i w innych miejscach w całej Polsce. Tym bardziej zdecydowana powinna być nasza odpowiedź, protest wobec takich działań i postulatów" – grzmi aktywistka poprzez stronę internetową.

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego

W październiku Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przepis tzw. ustawy antyaborcyjnej z 1993 r. (określanej jako tzw. kompromis aborcyjny) zezwalający na aborcję w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodny z konstytucją. Przez Polskę przetoczyła się fala protestów, która trwa do dziś.

Źródło artykułu:WP Kobieta