Trwa ładowanie...
d2vnp1h

#GdybyNieNauczyciel. "Nie zostałabym aktorką". Katarzyna Bujakiewicz o swoim poloniście

#GdybyNieNauczyciel to akcja Wirtualnej Polski pokazująca, że bez nauczycieli nie bylibyśmy tu, gdzie teraz. Katarzyna Bujakiewicz nie ma co do tego wątpliwości. Życie aktorki zmienił polonista. W ramach akcji Wirtualnej Polski opowiada nam o tym, jak to zrobił.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Bujakiewicz o swoim poloniście
Katarzyna Bujakiewicz o swoim poloniście (East News)
d2vnp1h

– Miałam w liceum świetnego polonistę. #GdybyNieNauczyciel nie zostałabym aktorką. On zaszczepił we mnie miłość do teatru. Gdy miałam podejść do egzaminów na studia, wybrałam filologię romańską i szkołę teatralną – opowiada nam Katarzyna Bujakiewicz.

– On stanął przede mną i powiedział "Kaśka, nie kombinuj". No to nie kombinowałam. To była najlepsza decyzja w życiu i jestem mu wdzięczna za to do dziś. Świetnie mnie przygotował i gdy już byłam na egzaminie, dziwiłam się, jak inni mogą pewnych rzeczy nie wiedzieć. Nie byłabym tu, gdzie jestem, gdyby nie nauczyciel – dodaje poruszona.

d2vnp1h

Akcja Wirtualnej Polski #GdybyNieNauczyciel to moment, kiedy możemy pokazać swoim wychowawcom, a niejednokrotnie również przyjaciołom, że ich los nie jest nam obojętny. Jeśli wy także macie w swojej głowie i pamięci szczególną osobę, nauczyciela, dzięki któremu zmieniło się wasze życie, a może dostaliście szansę od losu – napiszcie na adres #DziejeSie albo napiszcie kilka słów na swoim profilu w social media.

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

d2vnp1h

Podziel się opinią

Share

d2vnp1h

d2vnp1h