GwiazdyGeorge Clooney kupił narzeczonej 7-karatowy diament

George Clooney kupił narzeczonej 7‑karatowy diament

George Clooney kupił narzeczonej 7-karatowy diament
Źródło zdjęć: © newspix.pl
12.05.2014 11:17, aktualizacja: 24.08.2018 16:25

53-letni aktor długo czekał z oświadczynami, jednak gdy już się na nie zdecydował, zrobił to z klasą, a konkretnie 7-mio karatowym diamentem. Osadzony w platynie pierścionek zaręczynowy otrzymała ukochana George'a Clooneya, Amal Alamuddin.

53-letni aktor długo czekał z oświadczynami, jednak gdy już się na nie zdecydował, zrobił to z klasą, a konkretnie 7-karatowym diamentem. Osadzony w platynie pierścionek zaręczynowy otrzymała ukochana George'a Clooneya, Amal Alamuddin.

Gwiazdor, starał się utrzymywać swój związek w tajemnicy przed mediami. Wyszło jednak na jaw, że oświadczył się swojej partnerce nie tak dawano temu i został przyjęty. Zgodnie z doniesieniami prasy plotkarskiej, para jeszcze nie ma planów weselnych. Wybranką George'a Clooneya jest 36-letnia brytyjska prawniczka, specjalizująca się w prawie międzynarodowym i obronie praw człowieka.

"Daily Mirror" dowiedział się, że flirt pomiędzy tą dwójką zrodził się mailowo, ponieważ Amal nie zgodziła się podać swojego numeru telefonu, kiedy poznała aktora na balu charytatywnym. Niezrażony odmową Clooney miał wysłać jej wiadomość o treści: "Uważany za jednego z najseksowniejszych na świecie mężczyzna musi się spotkać z najgorętszą prawniczką od praw człowieka na Ziemi".

Cenę pierścionka zaręczynowego opiewa się na 450 tys. funtów.

(mtr/sr), kobieta.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także