ycipk-1op2fx
Megafon.pl
Ludzie

Gerard Butler odreagowuje stres

Praca na planie filmu "Olimp w ogniu" tak bardzo zestresowała Gerarda Butlera, iż od razu po zakończeniu zdjęć, postanowił odpocząć w czasie podróży dookoła świata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gerard Butler odreagowuje stres
(AP)
ycipk-1op2fx

Praca na planie filmu "Olimp w ogniu" tak bardzo zestresowała Gerarda Butlera, iż od razu po zakończeniu zdjęć, postanowił odpocząć w czasie podróży dookoła świata. Na planie thrillera gwiazdor pełnił podwójną funkcję - zarówno aktora, jak i producenta. Przyznaje, iż był to ogromny wysiłek.

- Czasami, gdy produkujesz i czujesz ciężar tej odpowiedzialności, jest ciężko - mówi Butler. - Niektórzy zwracali mi uwagę na to, w jak szalony stan popadałem.

Natychmiast po zakończeniu zdjęć, aktor spakował walizki i wyruszył w podróż.
- Kręciłem ten film tak długo, że stwierdziłem, iż przyszła pora na przerwę - opowiada Szkot. - Postanowiłem udać się w podróż. Przez ostatnie sześć czy siedem tygodni odwiedziłem Szkocję, Anglię, Szwajcarię, Tajlandię, Meksyk, Kolumbię. Zwiedzałem, odwiedzałem znajomych. Zachwyciły mnie świątynie w Tajlandii. To jeden z najwspanialszych momentów tej wyprawy: bycie mnichem.

ycipk-1op2fx

Film "Olimp w ogniu" na polskie ekrany trafi 26 kwietnia. U boku Butlera występują m.in. Aaron Eckhart, Ashley Judd, Dylan McDermott i Angela Bassett. Akcja rozgrywa się w Białym Domu, nazywanym przez Secret Service Olimpem (ang. Olympus). Prezydent zostaje porwany, a najważniejszy amerykański budynek zajmują terroryści. Jedyną szansą dla kraju staje się Mike Banning (Butler), były oficer ochrony, który ze służbą rozstał się w dość nieciekawy sposób.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Gerard Butler - heroiczny, ale nie brutalny*

ycipk-1op2fx

* Gerard Butler myśli o rodzinie*

* Gerard Butler: Odwyk to była dobra decyzja*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1op2fx

ycipk-1op2fx
ycipk-1op2fx