Kochasz pizzę? Już niedługo będziesz mogła wyjść w niej na plażę!

GotowaniePrzepisyKochasz pizzę? Już niedługo będziesz mogła wyjść w niej na plażę!30.06.2017 14:35
Kochasz pizzę? Już niedługo będziesz mogła wyjść w niej na plażę!
Źródło zdjęć: © Villa Italian Kitchen

"Po co nosić bikini, skoro można je zjeść?" - Takie pytanie zapewne zadali sobie właściciele Villa Italian Kitchen, którzy postanowili stworzyć kostium kąpielowy zrobiony z… pizzy. Tak, dobrze przeczytałyście! Możecie kupić bikini pepperoni!

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Bikini, który przypada na 5 lipca, kucharze z Villa Italian Kitchen przygotują dla każdej kobiety jadalny, dwuczęściowy kostium. Składać się będzie z klasycznego ciasta, najwyższej jakości sera mozzarella i dowolnych dodatków.

289190588501469242
Źródło zdjęć: © Villa Italian Kitchen

Cena tego cuda? Bagatela 10 tys. dolarów. Nabyć je można będzie tylko tego jednego dnia, w restauracji w Nowym Jorku. Każdy egzemplarz będzie robiony na miarę i dopasowany do oczekiwań wszystkich klientek.

289190588501600314
Źródło zdjęć: © Villa Italia Kitchen

Jeśli macie kilkanaście tysięcy, które chcecie przeznaczyć na to niecodzienne cudeńko, możecie już składać zamówienie przez stronę restauracji na Facebooku.

I chociaż kochamy pizzę, to jedzenie jej z własnego, nagiego ciała napawa nas lekkim obrzydzeniem. Mimo to pomysł restauracji jest naprawdę intrygujący!

Zobacz najbardziej nietypowe składniki do pizzy:

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Zobacz także
Komentarze (0)