Grabarz mówi, co widuje w kostnicy. Obalił popularny mit

Grabarz odpowiedział, co się dzieje z tatuażami po śmieci
Grabarz odpowiedział, co się dzieje z tatuażami po śmieci

28.08.2023 13:23, aktual.: 28.08.2023 19:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiele osób ciekawi to, co się dzieje z ciałem człowieka po śmierci. Świadczyć o tym może popularność w mediach społecznościowych kont osób związanych z branżą funeralną. Ostatnio jeden z tiktokerów, publikujący jako Grabarz, odpowiedział na pytanie o tatuaże.

Pan Robert, grabarz, zdobył sporą popularność na TikToku nagraniami, na których opowiada o kulisach swojej pracy. Mężczyzna regularnie odpowiada na pytania internautów, którzy nie kryją zainteresowania szczegółami związanymi zarówno z samą branżą pogrzebową, jak i tym, co się dzieje z człowiekiem po śmierci.

Co się dzieje z tatuażami po śmierci?

Niedawno mężczyzna postanowił odpowiedzieć na kolejne pytanie nurtujące jednego z obserwatorów. Użytkownik był ciekawy, co się dzieje z tatuażami po śmierci i czy prawdą jest to, że znikają. Odpowiedź grabarza była jednoznaczna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Słuchaj, no nie jest to prawdą. To jest jakiś fejk, jakaś bzdura wymyślona nie wiadomo przez kogo. Nie, tatuaże nie znikają. Są cały czas takie same jak były i nic się z nimi nie dzieje" - podkreślił pan Robert.

"Przygotowywałem już niejedną osobę z tatuażami i wręcz przeciwnie tatuaże nie ulegają żadnemu zniszczeniu" - dodał, bazując na własnym doświadczeniu.

Tiktoker poruszył też kwestię reakcji ze strony rodzin zmarłych na to, że on także posiada tatuaże. Otwarcie przyznał, że nie spotkał się nigdy z nieprzyjemnościami, ponieważ w pracy nie widać malunków, jakie posiada na skórze.

"(...) Zawsze jesteśmy ubrani w koszulę z długimi rękawami. A nawet jeżeli miałbym mieć koszulkę z krótkim rękawem, to co komu przeszkadzają tatuaże w dzisiejszych czasach? No nic" - podsumował.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.