Tak ubierze się na swój pogrzeb. 92‑latka pokazała strój do trumny

Lillian Droniak słynie z autoironii
Lillian Droniak słynie z autoironii

20.01.2023 13:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Grandma Droniak" zaczęła karierę po dziewięćdziesiątce. Dziś może się pochwalić ponad 7 mln obserwatorów na TikToku. W jednym z ostatnich nagrań Lillian zaprezentowała im pogrzebową stylizację. Chce ją mieć na sobie, gdy umrze.

TikTok to bez wątpienia jedna z najszybciej rozwijających się platform społecznościowych na świecie. Tylko w Polsce z aplikacji korzysta już 13 milionów ludzi. Niewiele mniejszą liczbą obserwatorów może się pochwalić urodzona w 1930 roku Lillian Droniak. "Celebrytka i 92-letnia babcia", bo tak się przedstawia, zgromadziła już ponad 7 mln fanów.

Zrobiła karierę po dziewięćdziesiątce

Dojrzałej influencerce szlaki przetarł jej wnuk, Kevin Droniak, który sam nie może się jednak pochwalić aż tak dużą widownią. Razem z babcią prowadzi też popularny kanał na YouTube, który subskrybuje ponad pół miliona osób. Seniorka zdobyła sympatię internautów dzięki swojemu podejściu do życia. Nie śmieje się z innych, ale z siebie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Najlepszym dowodem jest jedno z jej ostatnich nagrań, które obejrzano już niemal 20 milionów razy. "Grandma Droniak" pokazała w nim strój, w jakim chciałaby się pożegnać z tym światem.

"Właśnie wybrałam strój na swój pogrzeb. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Nie chcę jeszcze umierać, ale warto być przygotowanym" - zapowiedziała Lilian.

Tak ubierze się na swój pogrzeb

Po chwili 92-latka pokazała się widzom w pogrzebowej stylizacji. Na ostatnią drogę wybrała białą bluzkę, czarną spódnicę i srebrzystą narzutkę. Na stopach wciąż ma kapcie, ale prawdopodobnie nie są elementem finalnego outfitu. Tiktokerka zaprezentowała też dopasowane kolczyki.

Film szybko stał się viralem, o czym świadczy ilość odtworzeń i komentarzy. "Chcę być taką babcią", "Będziesz najpiękniejszym duchem", "Absolutnie perfekcyjna", "Zrobisz furorę po drugiej stronie", "Mam nadzieję, że szybko tego nie włożysz" - piszą jej fani.

Z innych nagrań dowiadujemy się, że kobieta od 21 lat jest wdową. Pierwsze nagranie na TikToku opublikowała pod koniec 2019 roku.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)