GwiazdyGwyneth Paltrow - najbardziej upokorzona kobieta świata?

Gwyneth Paltrow - najbardziej upokorzona kobieta świata?

Gwyneth Paltrow - najbardziej upokorzona kobieta świata?

01.05.2013 22:04, aktual.: 01.05.2013 22:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Właśnie zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety świata przyznawany przez magazyn „People” . Jednak tuż przed hollywoodzką premierą swojego ostatniego filmu, „Iron Man 3” Gwyneth Paltrow uzmysłowiła sobie, że do perfekcyjnego wizerunku jej daleko.

Właśnie zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety świata przyznawany przez magazyn „People” . Jednak Gwyneth Paltrow nie miała czasu nacieszyć się zbytnio tym wyróżnieniem. Tuż przed hollywoodzką premierą swojego ostatniego filmu, „Iron Man 3” aktorka dosyć szybko uzmysłowiła sobie, że do perfekcyjnego wizerunku jej daleko. A wszystko to z powodu seksownej kreacji, w której pojawiła się na czerwonym dywanie.

Sukienka miała prześwitujące fragmenty, między innymi w okolicach miejsc intymnych.
- To była katastrofa – opowiedziała Gwyneth podczas talk show Ellen DeGeneres. - Okazało się, że nie mogę założyć do tej sukienki bielizny. No i cóż... Nagle wszyscy zaczęli szukać golarki. Lubię klimaty lat 70., jeśli wiecie, co mam na myśli... W jednej chwili zamieniłam się z najpiękniejszej kobiety świata w najbardziej upokorzoną kobietę świata.

Aktorka przyznała także, że kiedy otrzymała informację o zdobyciu tytułu magazynu „People”, długo nie mogła w to uwierzyć.

- Mój agent prasowy, Stephen Huvane, z którym pracuję od 22 lat, wysłał mi e-maila z tą informacją. Pomyślałam sobie, że to żart. Czytałam tę wiadomość trzy razy. I powtarzałam sobie: „Wysłał ją do niewłaściwej klientki, nie ma mowy, żeby chodziło o mnie”.

(ma)

POLECAMY:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)