Trwa ładowanie...

Halle Berry zachęca Amerykanów do głosowania w wyborach. Robi to w nietypowy sposób

Halle Berry, podobnie jak wiele gwiazd Hollywood, dołączyła do akcji, która ma na celu zachęcenie obywateli Stanów Zjednoczonych do udziału w wyborach prezydenckich. Gwiazda w nietypowy sposób postanowiła przekonać Amerykanów, by poszli do urn. Co zrobiła?

Share
Halle Berry zachęca do udziału w wyborach
Halle Berry zachęca do udziału w wyborachŹródło: Getty Images
d1ftzun

Halle Berry wezwała fanów do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich. Zaangażowana społecznie gwiazda nie napisała jednak długiego, wyczerpującego posta. Zamiast tego wrzuciła na Instagram zdjęcie w nietypowych skarpetkach, które podpisała jednym, choć wymownym słowem.

Halle Berry zachęca do udziału w wyborach na prezydenta USA

Obywatele Stanów Zjednoczonych 3 listopada 2020 ponownie wybiorą prezydenta. O stanowisko zawalczą republikanin Donald Trump i demokrata Joe Biden. Na walkę o głosy Amerykanów pozostał im niecały miesiąc, podczas którego wiele może się jeszcze zmienić.

d1ftzun

W Stanach, o czym nie od dziś wiadomo, o głosy dla swoich kandydatów walczą także gwiazdy znane z pierwszych stron gazet. Do poparcia Trumpa jeszcze do niedawna zachęcał Clint Eastwood (wycofał się), a w nieoficjalnym komitecie Bidena znaleźli się natomiast Beyonce i Jay-Z, Bill Clinton, Meryl Streep, John Legend, Billie Eilish czy Rihanna.

Bezgłośny apel z prośbą o udział w wyborach opublikowała również Halle Berry. Jej sposobem na zachęcenie Amerykanów do tego, aby oddali głos na swojego kandydata było założenie skarpet z napisem: "I am a voter", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "głosuję" lub "mam głos". 54-letnia gwiazda oznaczyła także instagramowy profil akcji społecznej, która ma na celu zwiększenie frekwencji wyborczej w USA.

"Świetne zdjęcie" – skomentowała modelka Naomi Campbell.

Badania wskazują, że Polki są coraz bardziej niezależne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1ftzun

Podziel się opinią

Share
d1ftzun
d1ftzun