Trwa ładowanie...

Harry i William pokłócili się na chrzcie. Poszło o jedno z dzieci

Chrzest Archiego był bardzo ważnym wydarzeniem dla świeżo upieczonych rodziców, Meghan i Harry'ego. Choć takie wydarzenia są z reguły publiczne, w tym wypadku para zdecydowała się chronić swoją prywatność. I właśnie to miało być jednym z powodów kłótni, która wybuchła w rodzinie królewskiej.
Share
Od momentu, w którym do rodziny królewskiej dołączyła Meghan Markle, plotki o kryzysie w relacjach nie cichną
Od momentu, w którym do rodziny królewskiej dołączyła Meghan Markle, plotki o kryzysie w relacjach nie cichnąŹródło: Getty Images
d2m2gvi

Meghan i Harry znów łamią zasady

Meghan i Harry łamiący zasady nie jest żadną nowością na królewskim dworze. 37-letnia gwiazda amerykańskiego serialu "Suits" i 34-letni książę znani są z tego, że za nic mają konwenanse i niektóre rzeczy ustalają sami. Choć prywatność ceremonii chrztu Archiego została zaakceptowana przez królową Elżbietę, która sama nie mogła się pojawić z powodu innych obowiązków, dużo większy problem mieli z tym książę William i księżna Kate.

Kate i William

Kate i William pojawili się na chrzcie Archiego, ale nie obyło się bez gorących dyskusji. Jak donosi US Weekly, William uważa, że "Harry mocno przesadza z ukrywaniem Archiego z dala od świateł reflektorów". Ponadto, zarówno on, jak i jego żona, "obwiniają za to Meghan".

d2m2gvi

Dorastanie Archiego

Meghan i Harry'emu bardzo zależy na tym, by zapewnić swojemu synowi możliwie jak "najnormalniejsze dorastanie". Jak donosi informator tego samego portalu, para postanowiła, że służba nie będzie mieszkała z nimi we Frogmore Cottage na stałe.

d2m2gvi

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d2m2gvi

Podziel się opinią

Share
d2m2gvi
d2m2gvi