ycipk-wk5ckj

Harry spotykał się z Jenną Coleman. Aktorka gra w serialu królową Wiktorię

Książę Harry jest szczęśliwym mężem Meghan Markle. Zanim jednak ślubował jej wierność do grobowej deski, podobała mu się inna aktorka. Co ciekawe, jest ona gwiazdą serialu "Wiktoria" i wciela się w postać przodkini Harry'ego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jenna Coleman randkowała z księciem
Jenna Coleman randkowała z księciem (Getty Images)
ycipk-wk5ckj

"Harry z pewnością nie cierpiał na brak zainteresowania kobiet; po dwóch poważnych związkach, które spełzły na niczym, z lubością skakał z kwiatka na kwiatek" – pisze autorka książki "Harry. Biografia" Nicholl Katie i dodaje, że jedną ze zdobyczy księcia była Jenna Coleman.

Piękna brytyjska aktorka romansowała z Windsorem latem 2015 r. Poznali się podczas imprezy Audio Polo Challenge i natychmiast między nimi zaiskrzyło. Po kilku godzinach byli nierozłączni, świadkowie widzieli, jak Harry trzymał rękę na jej kolanie. Fotografowie zrobili im wtedy zdjęcia.

ycipk-wk5ckj

Ekscytująca znajomość skończyła się dość szybko. Jenna polubiła księcia i jego poczucie humoru, ale o jej względy bili się wtedy jeszcze inni. Aktorka była świeżo po rozstaniu z kolegą po fachu Richardem Maddenem, więc nie chciała się jeszcze angażować.

Ostatecznie księcia u jej boku zastąpił Tom Hughes. Spotkała go tego samego dnia, co Harry'ego. "Później zaczął do niej pisać, aż w końcu się umówili" – wyjaśnia Nicholl Katie. Ciekawostką jest to, że Coleman po poznaniu księcia przyjęła rolę królowej Wiktorii w serialu historycznym.

W maju 2016 r. Harry poszedł na randkę z Meghan Markle. Dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu.

ycipk-wk5ckj

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-wk5ckj

ycipk-wk5ckj
ycipk-wk5ckj