ycipk-4b7x8l

Hitowe prezenty dla gracza. Przegląd bestsellerów

Jeśli brak ci pomysłu na prezent dla faceta, syna lub kolegi, który kocha gry, możesz wybrać jeden z gadżetów dla gamerów. Przygotowaliśmy przegląd inspiracji w sam raz pod choinkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wygodna i solidna klawiatura z podświetleniem ucieszy fana gier komputerowych
Wygodna i solidna klawiatura z podświetleniem ucieszy fana gier komputerowych (Fotolia, Fot: wittayayut)
ycipk-4b7x8l

Elektronika dla graczy – sprawdzone sposoby na prezent

Gadżety dla graczy to wiele oryginalnych pomysłów na prezent. Myszka, słuchawki lub klawiatura ucieszą osobę, która lubi czasem pograć, a także każdego fana technicznych nowinek. Ergonomiczna myszka to jedno z podstawowych narzędzi, którymi posługują się gracze. Powinna być dopasowana do wielkości dłoni i maksymalnie funkcjonalna, aby sprostać dynamicznej rozgrywce. Takie myszki różnią się od zwykłych oryginalnym kształtem, kolorem lub np. układem przycisków. Niektóre z nich nawiązują stylem do konkretnej gry.

ycipk-4b7x8l
Man playing a computer games Fotolia
Podziel się

Przede wszystkim jakość – unikaj podróbek

Gadżet przede wszystkim musi spełniać swoją funkcję. Każda chwila poświęcona na poprawianie czy naprawę sprzętu może skutkować utratą punktów w dynamicznej rozgrywce lub przegraną. W grze liczy się każda sekunda, a nasze akcesoria powinny być niemal nieodczuwalne. Słuchawki dla gracza powinny być lekkie, a np. klawiatura już nie. Powinna stabilnie leżeć na blacie, mieć antypoślizgowe nakładki, a klawisze powinny być trwałe i w miarę ciche. Charakterystyczne, podświetlane na kolorowo klawiatury dla graczy umożliwiają grę bez zbędnych, dodatkowych źródeł światła, dzięki czemu grafika, którą podziwiamy na ekranie, jest jeszcze lepsza.

ycipk-4b7x8l
iStock.com
Podziel się

Świetny dźwięk dostarczy niezapomnianych doznań

Słuchawki dla graczy powinny zapewniać doskonałe doznania dźwiękowe, które w najnowszych grach są wręcz niesamowite i znacznie podwyższają komfort grania. Te same dźwięki w kiepskich słuchawkach będą brzmieć płasko i mało efektownie. Wiele gier w trybie online daje możliwość komunikacji z innymi graczami za pomocą mikrofonu. Ta funkcja nie podniesie znacząco ceny urządzenia, a w czasie gry może okazać się niezbędna.

ycipk-4b7x8l

Efektowny upominek pod choinką - duży wybór gier w przecenie

Ważne jest, aby dla efektownych trybów podświetlenia RGB nie wybrać tandetnego produktu. Pierwszą wskazówką w wyborze powinna być cena, która nie powinna być zbyt... niska. Choć rozsądny konsument stara się na świątecznych upominkach zaoszczędzić jak najwięcej, to w wyborze gadżetów elektronicznych najważniejsza jest jakość. Co zrobić, jeśli nasz obdarowany ma już te dodatki? Możemy wtedy skusić się na jedną z wielu hitowych gier, które w przedświątecznej promocji znacznie przeceniono.

WP.PL
Podziel się
ycipk-4b7x8l
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4b7x8l

ycipk-4b7x8l
ycipk-4b7x8l