Qaqwqwrqw

Hitowe prezenty dla gracza. Przegląd bestsellerów

Jeśli brak ci pomysłu na prezent dla faceta, syna lub kolegi, który kocha gry, możesz wybrać jeden z gadżetów dla gamerów. Przygotowaliśmy przegląd inspiracji w sam raz pod choinkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wygodna i solidna klawiatura z podświetleniem ucieszy fana gier komputerowych
Wygodna i solidna klawiatura z podświetleniem ucieszy fana gier komputerowych (Fotolia, Fot: wittayayut)
Qaqwqwrqw

Elektronika dla graczy – sprawdzone sposoby na prezent

Gadżety dla graczy to wiele oryginalnych pomysłów na prezent. Myszka, słuchawki lub klawiatura ucieszą osobę, która lubi czasem pograć, a także każdego fana technicznych nowinek. Ergonomiczna myszka to jedno z podstawowych narzędzi, którymi posługują się gracze. Powinna być dopasowana do wielkości dłoni i maksymalnie funkcjonalna, aby sprostać dynamicznej rozgrywce. Takie myszki różnią się od zwykłych oryginalnym kształtem, kolorem lub np. układem przycisków. Niektóre z nich nawiązują stylem do konkretnej gry.

Man playing a computer games Fotolia
Podziel się

Przede wszystkim jakość – unikaj podróbek

Gadżet przede wszystkim musi spełniać swoją funkcję. Każda chwila poświęcona na poprawianie czy naprawę sprzętu może skutkować utratą punktów w dynamicznej rozgrywce lub przegraną. W grze liczy się każda sekunda, a nasze akcesoria powinny być niemal nieodczuwalne. Słuchawki dla gracza powinny być lekkie, a np. klawiatura już nie. Powinna stabilnie leżeć na blacie, mieć antypoślizgowe nakładki, a klawisze powinny być trwałe i w miarę ciche. Charakterystyczne, podświetlane na kolorowo klawiatury dla graczy umożliwiają grę bez zbędnych, dodatkowych źródeł światła, dzięki czemu grafika, którą podziwiamy na ekranie, jest jeszcze lepsza.

iStock.com
Podziel się

Świetny dźwięk dostarczy niezapomnianych doznań

Słuchawki dla graczy powinny zapewniać doskonałe doznania dźwiękowe, które w najnowszych grach są wręcz niesamowite i znacznie podwyższają komfort grania. Te same dźwięki w kiepskich słuchawkach będą brzmieć płasko i mało efektownie. Wiele gier w trybie online daje możliwość komunikacji z innymi graczami za pomocą mikrofonu. Ta funkcja nie podniesie znacząco ceny urządzenia, a w czasie gry może okazać się niezbędna.

Efektowny upominek pod choinką - duży wybór gier w przecenie

Ważne jest, aby dla efektownych trybów podświetlenia RGB nie wybrać tandetnego produktu. Pierwszą wskazówką w wyborze powinna być cena, która nie powinna być zbyt... niska. Choć rozsądny konsument stara się na świątecznych upominkach zaoszczędzić jak najwięcej, to w wyborze gadżetów elektronicznych najważniejsza jest jakość. Co zrobić, jeśli nasz obdarowany ma już te dodatki? Możemy wtedy skusić się na jedną z wielu hitowych gier, które w przedświątecznej promocji znacznie przeceniono.

WP.PL
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw