Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 26 lutego. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 26 lutego. Poniedziałek może się okazać wyjątkowo ciężkim dniem. Przyniesie ze sobą konieczne podsumowania, niespodziewane zaległości i nowe wyzwania, na które nie każdy będzie gotowy.

Horoskop dzienny 26 lutegoHoroskop dzienny 26 lutegoŹródło: Adobe Stock
dn8p7g1
dn8p7g1

Baran – horoskop dzienny, poniedziałek 26.02.2024

Baran już z samego rana poczuje, że tonie. Jego motywacja w weekendy jest wysoka, po czym nagle spada wraz z początkiem tygodnia. Wiele osób urodzonych w tym znaku ostatnio nie potrafi się ogarnąć, a później ponosi tego bolesne konsekwencje. Nie ma innej rady, jak tylko pracować systematycznie i powoli wygrzebywać się z dołka. Wkrótce będzie lepiej, trzeba ten czas jakoś przetrwać.

Byk – horoskop dzienny, poniedziałek 26.02.2024

Zodiakalne Byki mogą wykazywać w poniedziałek skłonność do nieprzemyślanych działań. Poczują wysoką chęć, aby w jakiejś dziedzinie życia pójść na skróty, a to zwykle źle się kończy. Po południu do Byka dotrą pewne wieści – mniej lub bardziej niepokojące – które w efekcie przysłonią resztę tego dnia. Być może trzeba będzie na nie w jakiś sposób zareagować i pilnie coś zrobić.

Bliźnięta – horoskop dzienny, poniedziałek 26.02.2024

Zakupy kuszą, a jednak Bliźnięta nie powinny zbyt dużo wydawać pod sam koniec miesiąca. Ich sytuacja finansowa prawdopodobnie nie rysuje się zbyt optymistycznie, więc jeśli nie zacisną teraz pasa, wpadną w poważne tarapaty. Niestety, jest to znak, który zbyt często ulega swoim kaprysom, a później nie rozumie, dlaczego znowu znajduje się w tarapatach. Czas uruchomić rozsądek.

Rak – horoskop dzienny, poniedziałek 26.02.2024

Poniedziałek nie będzie łaskawy dla Raka, który nie wyzwolił się jeszcze do końca z weekendowego nastroju. Ciężko przyjdzie mu zmuszanie się do wykonywania najpilniejszych obowiązków. Nie pomoże kawa ani mroczne spojrzenie szefa. Rak poczuje się na tyle bezradny, że postanowi poprosić o pomoc. Musi tylko dobrze wybrać osobę, aby nie wpaść w spiralę długów wdzięczności.

Lew – horoskop dzienny, poniedziałek 26.02.2024

Lew zaliczy nieco gorszy dzień. Obudzi się nie w humorze, więc może być dzisiaj drażliwy. Dowie się też, że nie wypalił jakiś plan, z którym wiązał duże nadzieje. Taki poniedziałek nie nastawi go optymistycznie na resztę tygodnia, dlatego po południu powinien popracować nad poprawą nastroju. Niech zrobi dla siebie coś miłego – wynagrodzi się jakoś za wysiłki, nawet jeśli nie przynoszą aktualnie owoców.

dn8p7g1

Panna – horoskop dzienny, poniedziałek 26.02.2024

Osoby urodzone w znaku Panny muszą uważać, aby przypadkiem nie dać się wciągnąć w sprzeczkę, która tak naprawdę nie jest ich problemem. Bywają takie przypadki, kiedy nie opłaca się zdecydowanie opowiedzieć za jedną ze stron – zwłaszcza w miejscu pracy. Konflikt prowadzi do rozłamu w zespole, który nie tylko psuje atmosferę, ale i uniemożliwia sprawne wykonywanie obowiązków.

Waga – horoskop dzienny, poniedziałek 26.02.2024

Waga spędziła przyjemny weekend, więc w poniedziałek ciężko będzie jej się przestawić w tryb służbowy. Wraz z końcem miesiąca mogą przypaść jej nowe obowiązki, na których wykonywanie niekoniecznie ma ochotę. Jeśli dostała w przydziale więcej niż jej współpracownicy (najlepsi pracownicy często są w ten sposób karani), ma prawo zwrócić uwagę na niesprawiedliwość i walczyć o swoje.

Skorpion – horoskop dzienny, poniedziałek 26.02.2024

Osoby urodzone w znaku Skorpiona w tym tygodniu zaczną wychodzić z przejściowego kryzysu. Nagle wszystko, co wcześniej je blokowało, wyda im się wręcz śmiesznie proste i banalne. Nadrobią zaległości i wreszcie wrócą na właściwą ścieżkę. Skorpiony muszą pamiętać, żeby się nie przepracowywać, zanim nie wrócą do pełni sił. Inaczej znowu szybko się wypalą i zniechęcą do obowiązków.

Strzelec – horoskop dzienny, poniedziałek 26.02.2024

Strzelce będą w poniedziałek wyjątkowo rozleniwione. Mimo że nie brakuje im talentów ani woli do działania, to jednak wszystko będzie szło wyjątkowo opornie. Motywacja znacząco osłabnie. Strzelce bardzo łatwo zniechęcą się nawet w obliczu drobnych trudności czy pierwszej porażki. Jeśli raz się nie uda, trzeba spróbować innym razem. Tydzień dopiero się zaczął, nie warto się załamywać.

Koziorożec – horoskop dzienny, poniedziałek 26.02.2024

Koniec lutego przyniesie ze sobą podsumowania i poważne przemyślenia, z którymi Koziorożec będzie musiał się zmierzyć. Może nie wszystko w jego obecnym życiu działa tak jak powinno – w pracy, rodzinie czy związku. Musi się nad tym poważnie zastanowić i jeżeli nie czuje się w pełni zadowolony, wprowadzić konkretne zmiany. Dobrym początkiem będzie zmniejszenie liczby obowiązków.

dn8p7g1

Wodnik – horoskop dzienny, poniedziałek 26.02.2024

Poniedziałek przyniesie Wodnikowi możliwość samorealizacji i spełniania marzeń. Otrzyma pewną ważną wiadomość, która w znaczący sposób wpłynie na to, jak ułoży się cały jego tydzień. Możliwe, że będzie musiał zmierzyć się z jakimś zadaniem, jednak nie tylko pójdzie mu to wyjątkowo gładko, ale również pozwoli się wykazać. Dzięki temu Wodnik zabezpieczy swoją pozycję w pracy.

Ryby – horoskop dzienny, poniedziałek 26.02.2024

Poniedziałek minie Rybom pod znakiem typowych obowiązków. Wszystko zmieni się po pracy, kiedy pod wpływem nagłego impulsu postanowią przemyśleć swoje życie i być może coś w nim zmienić. Czy jednak osoby urodzone w tym znaku odważą się na życiową rewolucję? Wszystko zależy od tego, jak bardzo są w tym momencie zdesperowane i czego im najbardziej do szczęścia brakuje.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dn8p7g1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn8p7g1