Horoskop dzienny – 6 lipca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 6 lipca
Horoskop dzienny 6 lipca

05.07.2023 16:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 6 lipca. Czwartek to dobry dzień, aby zaczerpnąć nieco oddechu. Dobra rada dla wszystkich znaków: nawet jeśli jesteście bardzo zajęci, znajdźcie czas na krótki spacer. Obiecujemy, że poczujecie się lepiej.

Baran – horoskop dzienny, czwartek 6.07.2023

Od pewnego czasu czwartki dobrze się kojarzą Baranom, bo jest to właśnie ten dzień, kiedy schodzi z nich napięcie. Nie da się ukryć, że miały ostatnio sporo stresów. Jest to wprawdzie znak, który dobrze pracuje pod presją, jednak co za dużo, to niezdrowo. Barany muszą skupić się na tym, aby poprawić swoją sytuację oraz ogarnąć chaos emocjonalny, który do nich nie pasuje. Najbliższy weekend będzie na to idealny.

Byk – horoskop dzienny, czwartek 6.07.2023

Bykom może w czwartek nieco ciążyć sumienie. Osoby, których dotyczy ta uwaga, same najlepiej wiedzą, co zrobiły i komu zawiniły. Najlepiej będzie złożyć samokrytykę i przeprosić. Inna sprawa, czy wskazane Byki będą do tego zdolne. To bardzo uparty znak zodiaku, który nie widzi swoich własnych błędów, a winę uwielbia przerzucić na tę drugą stronę. Taka taktyka działa jednak tylko do czasu.

Bliźnięta – horoskop dzienny, czwartek 6.07.2023

Osoby urodzone w znaku Bliźniąt bardzo lubią mieć rację. Niestety, boleśnie przekonają się, że nie zawsze tak jest, gdy ktoś przyłapie ich na niewiedzy lub wprost wypomni pomyłkę. Będzie to olbrzymi cios dla ich dumy. Lepiej jednak, aby dzielnie przyjęły go na klatę. Jeśli zaczną się wszystkiego wypierać, będzie tylko gorzej, a cała sytuacja zmieni się z przykrej w dość żenującą…

Rak – horoskop dzienny, czwartek 6.07.2023

Rodzina Raka pozwoli mu dzisiaj odetchnąć. Nikt nie będzie od niego niczego wymagał ani potrzebował. Na początku osoby urodzone w znaku Raka mogą poczuć się z tym dziwnie, jednak z upływem dnia zaczną chętniej korzystać z niespodziewanej wolności. Rzadko zdarza im się tak dobry dzień jak dzisiaj, kiedy mogą odetchnąć pełną piersią i zająć się wyłącznie przyjemnymi sprawami.

Lew – horoskop dzienny, czwartek 6.07.2023

Charyzmatyczny Lew znajdzie dziś ujście dla nadmiaru energii, z którym się obudzi. Nie wiadomo, czy postanowi się zrealizować się w pracy czy na zupełnie innym polu. Wiele osób urodzonych w tym znaku skrycie marzy o tym, aby pracować już na własnych rachunek i w związku z tym poprawić swoją sytuację materialną. Może to będzie właśnie najlepszy czas, aby skierować uwagę na własne projekty?

Panna – horoskop dzienny, czwartek 6.07.2023

Osoby urodzone w znaku Panny powinny zainteresować się swoim zdrowiem. Jeśli ostatnio nie czują się najlepiej, muszą koniecznie poszukać powodu. Możliwe, że to tylko zmęczenie, ale dla spokoju ducha zawsze lepiej to sprawdzić. Poza tym życie Panny powinno układać się harmonijnie i bez nieprzyjemnych niespodzianek, dlatego wreszcie dostanie trochę czasu, by zadbać o siebie.

Waga – horoskop dzienny, czwartek 6.07.2023

Rozsądna Waga może poczuć chęć, aby być nieco mniej rozsądna. Letnia atmosfera wpływa nawet na nią, budząc zazwyczaj zapomniane pragnienia i potrzeby. To dobry czas, aby posłuchać podszeptów serca, zamiast rozumu. Kiedy jak nie teraz warto pozwolić sobie zaszaleć i popuścić wodzę fantazji? Waga na pewno tego nie pożałuje, a może przeżyć coś, czego nigdy nie zapomni.

Skorpion – horoskop dzienny, czwartek 6.07.2023

W czwartek o Skorpiona upomną się obowiązki. Jeszcze do południa będzie się łudzić, że czeka go spokojny dzień, jednak później mocno się rozczaruje. Zawiedzie go osoba, na której pomoc bardzo liczył i której talent pomógłby szybko rozwiązać wszystkie problemy. Niestety, tym razem Skorpion będzie musiał męczyć się sam. Na szczęście, jeśli da sobie radę, nagroda na pewno go nie minie.

Strzelec – horoskop dzienny, czwartek 6.07.2023

Dzisiaj Strzelce mogą mieć problemy ze skupieniem uwagi. Poczują, że są zmęczone, a w ich życiu brakuje nie tylko luzu, ale także godziwych rozrywek. Jeśli osoby urodzone w tym znaku dostatecznie nie odpoczywają, szybko stają się marudne i ogólnie zniechęcone do świata. Z takim niewybawionym Strzelcem trudno wytrzymać, dlatego jego znajomi sami powinni dbać, aby zawsze czekało na niego coś przyjemnego.

Koziorożec – horoskop dzienny, czwartek 6.07.2023

Koziorożec w czwartek skupi się na pracy… I to w zasadzie tyle. Ten czwartek nie będzie się specjalnie różnił od innych dni, co powinno ucieszyć przedstawicieli tego znaku zodiaku. Nie lubią chaosu ani zmiany planów, wolą, gdy wszystko wokół nich przebiega w przewidywalny, stabilny sposób. Dzisiaj na pewno się nie zawiodą, choć nadmiar obowiązków do wykonania może ich nieco przemęczyć.

Wodnik – horoskop dzienny, czwartek 6.07.2023

Tego dnia Wodniki powinny nastawić się na odpoczynek. Jeśli nie muszą czegoś robić, powinny to odłożyć na później. Obowiązki nie zając, a trzeba szanować siebie i swoje zdrowie. Po południu warto wybrać się na długi spacer albo kawę w kawiarnianym ogródku. Ważne będzie świeże powietrze i dobre towarzystwo. Po rozmowie z bliską osobą wszystko wydaje się łatwiejsze, a świat przyjemniejszy.

Ryby – horoskop dzienny, czwartek 6.07.2023

Ryby mogą cieszyć się spokojnym dniem. Być może skontaktuje się z nimi ktoś, o kim dawno nie myślały, a jednak podświadomie tęskniły. Zawsze warto odświeżyć kontakt, oczywiście jeśli dana osoba na to zasługuje. Z tym wiąże się kolejna przestroga ze strony gwiazd: Ryby powinny gromadzić wokół siebie pozytywnych ludzi, a bronić się przed toksycznymi, którzy żerują na ich wrażliwości.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)