Horoskop dzienny – 9 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 9 maja
Horoskop dzienny 9 maja
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

08.05.2024 15:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny na 9 maja. Tydzień się kończy, a czas goni… W czwartek trzeba dokończyć najpilniejsze sprawy, bo jeśli nie znajdą swojego finału, zemszczą się w bliskiej przyszłości. Osoby bez takich obciążeń powinny skorzystać z szeroko pojętych dóbr kultury.

Baran – horoskop dzienny, czwartek 9.05.2024

Tego dnia Baran powinien już powoli wychodzić na prostą, jeśli wcześniej zawalił jakieś terminy lub zapomniał o swoich obowiązkach. Nie jest łatwo ogarnąć jednocześnie tyle spraw, gdy jest się z natury znakiem wyjątkowo roztrzepanym. Dlatego tak ważne jest, aby dobrze spędzić to popołudnie i wieczór. Odpocząć i odciąć się choć na trochę od ostatnio dość nieciekawej rzeczywistości.

Byk – horoskop dzienny, czwartek 9.05.2024

Praktyczne podejście do życia pomoże w czwartek Bykowi osiągnąć najważniejsze cele, mimo kiepskiego nastroju i niskiej motywacji. Uprze się jednak, aby co dokończyć – i bardzo słusznie zrobi. Gdyby sobie odpuścił, mógłby wpaść w poważne kłopoty. Opłaci się też bycie otwartym na sugestie innych osób. Ktoś w towarzystwie Byka może mieć ciekawą sugestię, która ułatwi mu wiele spraw.

Bliźnięta – horoskop dzienny, czwartek 9.05.2024

Osoby urodzone w znaku Bliźniąt poczują się zmęczone tygodniem, w którym miały tak wiele do zrobienia, że doba wydawała im się o wiele za krótka, aby zmieścić tam wszystkie czyhające obowiązki. Pomocna może okazać się lista – skreślanie kolejnych pozycji da satysfakcjonujące poczucie, że gdzieś tam istnieje koniec męki. W przyszłości Bliźnięta nie powinny brać sobie tyle na głowę…

Rak – horoskop dzienny, czwartek 9.05.2024

Osoby urodzone w tym znaku mogą odczuwać niepokój związany bezpośrednio z uczuciem niepewności. Nie wiedzą, czego się spodziewać, i to naturalnie budzi w nich lęk. Utrudnia również podejmowanie decyzji i planowanie kolejnych kroków. Najważniejsze to nie tracić głowy. Rak powinien skoncentrować się na rzeczach, na które ma wpływ, a jak ognia unikać tego, czego nie rozumie lub nie może zmienić.

Lew – horoskop dzienny, czwartek 9.05.2024

Dla Lwa to dobry dzień, aby skoncentrować się na celach zawodowych i osobistych – trzeba będzie je odpowiednio uporządkować, wyznając priorytety. Determinacja i ambicja osób urodzonych w tym znaku może zaprowadzić je bardzo daleko – i wysoko w hierarchii. Lwa czekają wielkie sukcesy, ale też poważna odpowiedzialność. Musi stale dbać o równowagę między pracą a życiem prywatnym, żeby nie oszaleć.

Panna – horoskop dzienny, czwartek 9.05.2024

Panny prawdopodobnie będą w czwartek z czegoś niezadowolone – może z siebie, może z powodu jakiejś sytuacji, która pójdzie nie po ich myśli. Ważne, aby przesadnie nie analizowały tego zdarzenia. Należy już do przeszłości – wprawdzie bliskiej, ale jednak nic nie da się poradzić. Zawsze nadejdzie kolejny dzień, który przyniesie ze sobą świeże szanse – i właśnie na tym najlepiej się skupić w przypadku porażki.

Waga – horoskop dzienny, czwartek 9.05.2024

Waga przekona się o tym, że nie zawsze warto się spieszyć… Czasami wiele interesujących życiowych okazji przechodzi koło nosa tym, którzy za bardzo naciskają. Bywa, że lepiej poczekać na swoją kolej i bez spiny dać się zauważyć. To jest właśnie ten moment w życiu Wagi, który wynagrodzi jej cierpliwość oraz wszystkie starania. Już bardzo niedługo dostanie dokładnie to, o czym marzyła.

Skorpion – horoskop dzienny, czwartek 9.05.2024

Martwienie się nic nie da, więc zamiast zbyt dużo myśleć, lepiej działać. Skorpion ma w sobie dość siły przebicia, aby poradzić sobie ze wszystkim, co los rzuci mu pod nogi. W czwartek rzeczywiście może natrafić na poważne wyzwanie, które wstrząśnie jego samooceną. Musi jednak podejść do sprawy rozsądnie, starając się ją rozpracować kawałek po kawałku. W końcu na pewno mu się uda.

Strzelec – horoskop dzienny, czwartek 9.05.2024

Strzelec może się powoli cieszyć końcem trudnego tygodnia. Wszystkie niedawne kłopoty znajdą satysfakcjonujące rozwiązanie. Nawet jeśli sam będzie musiał w tym celu podjąć jakąś akcję, to zadziała szybko i skutecznie. Dzięki sprzyjającej mocy gwiazd pomoc napłynie z najmniej spodziewanej strony, ale za to w idealnym momencie. Z takim wsparciem Strzelec nie może przegrać.

Koziorożec – horoskop dzienny, czwartek 9.05.2024

Koziorożec może się obudzić w wojowniczym nastroju. Będzie wyjątkowo uparty i jak coś postanowi, za żadne skarby nie ustąpi. Na szczęście po południu zdarzy się coś miłego, co poprawi mu humor, dzięki czemu stanie się nieco przyjaźniej nastawiony do świata. Wieczór powinien poświęcić na zrobienie czegoś, co sprawi mu przyjemność. Tylko Koziorożec wie, co wybierze, żeby sobie dogodzić.

Wodnik – horoskop dzienny, czwartek 9.05.2024

W pracy Wodnika może być do końca tygodnia dość nerwowo: albo ktoś czegoś zaniedbał, albo szef wstał rano lewą nogą i w związku z tym zapragnie się na kimś wyżyć. W trudnej chwili trzeba będzie trzymać nerwy na wodzy. Lepiej milczeć, niż zwrócić na siebie uwagę rozzłoszczonego przełożonego. Wodnik dobrze wie, że czasami można mocno oberwać, nie ponosząc winy.

Ryby – horoskop dzienny, czwartek 9.05.2024

Lepiej uważać na złe humory Ryb, które będą w czwartek wyjątkowo drażliwe i skłonne do wybuchów. Nie uda im się ukryć nerwowego nastroju który zacznie je wprost roznosić. Osoby urodzone w tym znaku długo tłumiły w sobie niezadowolenie, jednak teraz już nie zdołają go ukryć. Muszą się pilnować, aby nie urządzić dramatycznej sceny przed przełożony, może się to bardzo źle skończyć.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także