Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na niedzielę 15 grudnia. Zobacz, co zaplanowały dziś gwiazdy dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na niedzielę 15 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości i czy tego dnia gwiazdy obdarzą cię pomyślnością.
Share
Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co czeka cię w najbliższej przyszłości.
Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co czeka cię w najbliższej przyszłości.Źródło: 123RF
d4kf7ms

Horoskop dzienny - Baran

Nie lubisz być krytykowany, oceniany,a szczególnie kiedy są to negatywne słowa, ale dziś ktoś z bliskich Ci osób niesprawiedliwie Cię oceni lub źle potraktuje, co doprowadzi Cię do wściekłości, a nawet do łez.

Horoskop dzienny - Byk

Mimo wyznaczonych na dziś obowiązków do zrobienia, Ty postanowisz sobie coś zupełnie odwrotnego, na zasadzie robota nie zając, nie ucieknie, a niedziela Twoim zdaniem jest do odpoczynku, co skwapliwie uczynisz.

d4kf7ms

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie wiadomo dlaczego, bo realnych i widocznych powodów do tego nie będzie żadnych, ale Ty postanowisz się dziś posmucić, pomarudzić, poużalać nad sobą, no cóż, czasem lubisz się poczuć jak małe dziecko.

Horoskop dzienny - Rak

Wrażliwość i dobroduszność Raczka jest powszechnie znana, jednak dziś powinieneś się skupić na sobie, zaspokoić własne potrzeby, myśleć trochę egoistycznie, bo nikt w życiu nie jest ważniejszy niż Ty sam.

d4kf7ms

Horoskop dzienny - Lew

Dziś będziecie próbować poustawiać wszystko i wszystkich według swoich kryteriów, założeń i wizji, jak pionki na planszy, każdemu przydzielisz zadanie, jednak sobie żadnego, oczywiście oprócz tego zarządzania.

Horoskop dzienny - Panna

Poczujecie dziś w swoich rękach jakąś formę władzy, zauważycie, że macie posłuch, że budzicie respekt, że liczą się z Waszym zdaniem, to dobrze być docenionym, tylko przez to za bardzo nie obrośnijcie w piórka.

Horoskop dzienny - Waga

Kolejny dobry dzień dla Wag, karta Słońca sprawi, że złapiecie wiatr w żagle, wróci nadzieja na optymistyczne zakończenie Waszych ostatnich perypetii, widać już światełko w tunelu i nie będzie to pociąg.

d4kf7ms

Horoskop dzienny - Skorpion

Jak sobie coś narzucicie, to musicie to zrealizować, takie z Was uparciuchy, nie słuchacie żadnych rad, nie dajecie sobie przemówić do rozumu, trudno, jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz-pretensje do siebie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Wy jak zwykle spędzicie dzień w rozjazdach, trudno Wam usiedzieć dłużej w jednym miejscu, bo a nóż coś Wam umknie i coś ważnego przegapicie, ciekawość świata jest ważniejsza niż stabilizacja i spokój rodziny.

d4kf7ms

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wpadniecie dziś pod pantofel swojego partnera, bez szemrania wykonacie wszystko co Wam zleci, a ciekawe jest to, że nie odczujecie w tej sytuacji dyskomfortu, wręcz odwrotnie, bo satysfakcję i zadowolenie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Jakieś dawne Twoje marzenia się dziś wreszcie spełnią, choć już o nich zapomniałeś, przestałeś dążyć do realizacji, to one wrócą i same o sobie przypomną, choć chyba nie same, bo za sprawą Twoich bliskich.

Horoskop dzienny - Ryby

Uwielbiasz, kiedy otacza Cię ład i harmonia, czujesz się wtedy szczęśliwy, spełniony i dumny, ale nie za bardzo lubisz uczestniczyć w tworzeniu tego ładu i porządku, dziś powinieneś zrobić wyjątek od reguły.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4kf7ms

Podziel się opinią

Share
d4kf7ms
d4kf7ms