ycipk-3xiywp

Horoskop dzienny na niedzielę 3 listopada. Jaka będzie końcówką tygodnia?

Horoskop dzienny na niedzielę 3 listopada. Dobry moment na wielkie decyzje, poważne rozmowy albo ważne deklaracje w związku? Zobacz, co cię czeka. Sprawdź horoskop dzienny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop na 3 listopada
Horoskop na 3 listopada (123RF)
ycipk-3xiywp

Baran

Karta Mocy dla Ciebie na dzisiejszy dzień, a więc siła fizyczna i psychiczna, pewność siebie, wysoka samoocena, dobra energia, witalność i aktywność, a więc wszystkie przeciwności losu do łatwego pokonania.

Byk

ycipk-3xiywp

Dziś będziesz mogła wykazać się pewnością siebie, siłą psychiczną, dużą charyzmą i energią, dzięki której góry można przenosić, co niewątpliwie wzbudzi podziw wśród otoczenia, a szczególnie dotyczy to pracy.

Rak

Twoja dobra energia z ostatniego okresu gdzieś nagle uleci niczym powietrze z balonu, poczujesz się zmęczony, wycofany, będziesz więc potrzebować spokoju, a więc zrób jeden krok w tył by odzyskać równowagę.

Lew

ycipk-3xiywp

Poczujesz zew natury, a świat będzie Cię wzywać, potrzebna Ci będzie adrenalina, działanie, dlatego dziś nie będziesz domatorem, zapragniesz przygód, towarzystwa, zabawy, alkoholu, cóż, wszystko dla ludzi.

Panna

Panny będą dziś troszkę nerwowe, niespokojne, roztargnione, zupełnie jak nie one, może masz za wysokie ciśnienie, a może ostatni czas był zbyt spokojny, monotonny czy smętny, żeby nie powiedzieć nudny.

Waga

ycipk-3xiywp

Ostatnio jesteś przemęczona, wyczerpana, niespokojna, nerwowa, dlatego przydałby Ci się choć jeden wolny dzień na reset organizmu, na relaks i podładowanie swoich akumulatorów, to może być dzisiejszy dzień.

Skorpion

Dzień spędzisz na porządkowaniu i ogarnianiu zaległych, papierkowych spraw i rachunków, sprzątaniu mieszkania, wykonywaniu jakiś prostych, przyziemnych czynności, cóż, samo się nie zrobi, więc do dzieła.

Strzelec

ycipk-3xiywp

Twoje dzisiejsze zachowanie może się okazać bezmyślne w skutkach, a przecież nikt Cię nie posądza o głupotę, dlatego zanim coś zrobisz lub powiesz, najpierw pomyśl, a unikniesz negatywnych konsekwencji.

Koziorożec

Koziorożce powinny się wystrzegać towarzystwa osób kłamliwych, nieszczerych i fałszywych, a to dlatego, żeby nie zostać oszukanym, pomówionym czy obgadanym,zachowaj więc ostrożność, uważaj na słowa i czyny.

Wodnik

ycipk-3xiywp

Zapowiada się wyjątkowo spokojny, harmonijny dzień, bez stresów, nerwów i kłótni, no chyba, że dasz się sprowokować i wyprowadzić z równowagi pewnej młodej, ładnej, ale niezbyt rozgarniętej blondynce.

Ryby

Dwoistość Twojej natury powoduje, że często targają Tobą dylematy, niezdecydowanie i wahanie, jedna ryba chce w prawo, a druga w lewo, musisz więc znaleźć złoty środek i chodzić sama ze sobą na kompromisy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak powstają kosmetyki?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3xiywp

ycipk-3xiywp
ycipk-3xiywp