Trwa ładowanie...

Horoskop partnerski 12-18.08.2019. Sprawdź, co przygotowały dla ciebie gwiazdy.

Ryby będą miały szanse na nową miłość,a baran znajdzie w końcu czas dla siebie.

Share
Horoskop partnerski 12-18.08.2019. Sprawdź, co przygotowały dla ciebie gwiazdy.
Źródło: 123RF
d14bkku

Koziorożec – horoskop partnerski

Ona: Będziesz odczuwać niezadowolenie i brak satysfakcji w partnerstwie oraz odnosić wrażenie, że życie w tej sferze straciło swój urok. Niestety, może to świadczyć o pojawiającej się monotonii w związku i wkradającej się weń się nudzie. Może dojść do załamania relacji między Tobą a partnerem wskutek braku zainteresowania.
On: W nadchodzącym czasie skupiać się będziesz na przyjemnościach i chwilach szczęścia, czerpiąc z nich szczerą i prawdziwą radość. Będziesz usatysfakcjonowany emocjonalnie i zadowolony z życia uczuciowego. Postaraj się jak najwięcej czasu spędzić z ukochaną osobą.

Wodnik – horoskop partnerski

Ona: W relacjach partnerskich zapowiada się chłód uczuciowy, mogą paść słowa słowa, które ranią. Może zaistnieć konieczność przeprowadzenia rozmowy - rozmowy w której nastąpi wymiana rzeczowych argumentów. Pamiętaj, aby wszelkie dyskusje na temat uczuć oraz przyszłości związku przeprowadzać w sposób rozsądny, wyważony i inteligentny.
On: Będziesz korzystać z uroków życia oraz gromadzić doświadczenia. Zapewne otworzysz się na nowe znajomości. Podążać będziesz za swoimi instynktem. Możesz przeżyć niezobowiązujący flirt. Daj sobie odrobinę luzu i przeżyj ten tydzień bez żadnych złych wyobrażeń. Pamiętaj, że zawsze wszystko można zacząć od początku.

d14bkku

Ryby – horoskop partnerski

Ona: Do miłości i uczuć podchodziła będziesz z optymizmem. Będziesz czuła się tak jakbyś wygrała los na loterii. Najprawdopodobniej zdobędziesz względy osoby o którą się ubiegasz, pokonasz wszelkie przeszkody oraz zasłużysz na podziw. Będzie to również wyjątkowy czas dla osób samotnych, gdyż sprzyjać będzie powodzeniu w miłości.
On: W sferze uczuciowej prowadzić będziesz dość aktywne życie, co oznaczać może eksperymentowanie zarówno w stałym partnerstwie jak i w innych relacjach. Twoja pomysłowość i kreatywność umożliwi Ci zbliżenie się do bliskiej Ci osoby. Masz dużą szansę na przezwycieżenie wszelkich problemów w związku.

Baran – horoskop partnerski

Ona: Bieżący tydzień może być dla Ciebie czasem dochodzenia do siebie po ciężkich i wyczerpujących przeżyciach, może to być czas po zakończeniu związku. W relacjach partnerskich mogą pojawić się narastające problemy jako efekt negatywnych wpływów mających związek z przeszłością. Bądź ostrożna we wszystkich działaniach.
On: Spodziewaj się przyjemnych sytuacji - takich, które wywołują uśmiech na twarzy. Prawdopodobnie sprawy uczuciowe rozwiną się w takim stopniu, że mogą przejawić się pod postacią związku lub kolejnego etapu w już istniejącej relacji. Twoje uczucia będą odwzajemnione, a Twoja partnerka okaże się czułą kochanką.

Byk – horoskop partnerski

Ona: Poczujesz silną potrzebę działania i z całą pewnością zapragniesz coś zmienić w swoim życiu uczuciowym. Zapowiadają się dobre perspektywy dla istniejących już relacji oraz porozumienie , a także nowe kontakty towarzyskie. Dla singielek zapowiada się rozpoczęcie nowego etapu w życiu uczuciowym.
On: W nadchodzącym czasie z łatwością pokonasz wszelkie przeciwności losu. W partnerstwie zapowiadają się ogromne zmiany. Możliwy romans, lub pojawienie się zupełnie nowego uczucia. Single prawdopodobnie trafią na miłość, która jest im przeznaczona. Nie zapominaj, aby zmiany do swojego życia wprowadzać w pełni świadomie.

Bliźnięta – horoskop partnerski

Ona: Nastąpi szczere zaangażowanie w relację partnerską - wielkoduszność, ciepło. Z łatwością będziesz zwracać na siebie uwagę płci przeciwnej. Singielki mogą więc oczekiwać zmian, gdyż zapowiadają się nowe znajomości. Miej na uwadze to, że w miłości czasami warto podjąć ryzyko.
On: W swoich działaniach dążyć będziesz do profesjonalizmu i odpowiedzialności, a w Twoją relację mogą wkraść się kwestie związane z finansami. Może z kimś połączyć Cię uczucie powiązane z rozsądkiem. Zajmij się swoimi sprawami, podchodząc do nich racjonalnie, bezpośrednio i bezzwłocznie.

d14bkku

Rak – horoskop partnerski

Ona: Możesz czekać na to, aby spełniły się Twoje największe obawy i lęki. Towarzyszyć może Ci napięcie, lecz w rzeczywistości nie będziesz sobie zdawać sprawy z tego, że do takiego stanu doprowadził Cię własny umysł. Prawdopodobnie towarzyszyć Ci bedzie uczucie cierpienia spowodowane brakiem bliskości lub tęsknota za miłością, ciepłem i uczuciem.
On: Może towarzyszyć Ci niepokój uczuciowy, który prawdopodobnie wywoła zamieszanie i przyniesie zazdrość, różnego rodzaju obsesje oraz niestabilność związku i niepewne plany. Wsłuchaj się w swoją podświadomość i szukaj odpowiedzi i podpowiedzi w swoich snach

Lew – horoskop partnerski

Ona: W nadchodzącym tygodniu prawdziwą przyjemność przyniesie Ci czas spędzony w rodzinnym gronie oraz w towarzystwie ukochanej. Prawdopodobnie będzie to czas wyjątkowo spokojny bez niespodzianek, czas sprzyjający nauce, pełen refleksji oraz duchowych przeżyć. Nie zapominaj o tym, aby w praktyce stosować swoje przekonania.
On: Nadchodzi oziębienie w związkach partnerskich. Możliwe konflikty, potyczki słowne. W sytuacjach trudnych staraj się myśleć nieszablonowego. Broń tego w co wierzysz. W życiu singli może zaistnieć osoba, która pojawi się nagle, nie wiadomo skąd, zawróci w głowie i odejdzie

Panna – horoskop partnerski

Ona: Możesz przechodzić kryzys emocjonalny, odczuwać niepokój i brak pewności siebie, a trwałość Twojego związku może zostać poddana próbie. W Twoim przekonaniu relacja, w której się znajdujesz może być nie jest do końca spełniona, a Twoja partnerka może mieć inne potrzeby i oczekiwania.
On: W stałych relacjach, mogą mieć miejsce wewnętrzne napięcia, które spowodowane będą brakiem pewności co do uczucia partnerki. Towarzyszyć Ci będzie także uczucie, że w Twojej relacji brak jest spontaniczności oraz, że się nie rozwija. Możesz dojść do wniosku, że jesteście ze sobą jakby z przyzwyczajenia.

Waga – horoskop partnerski

Ona: W Twojej relacji mogą pojawić się problemy zbyt trudne do tego, aby je pokonać. Błedy, które popełnione w przeszłości będa mieć związek z teraźniejszością. Znajdziesz się w punkcie, w którym poczujesz się przytłoczona komplikacjami, przeszkodami oraz naciskami. Towarzyszyć może Ci zniechęcenie oraz możesz być przemęczona sprawami swojego partnera .
On: W nadchodzącym czasie możesz liczyć na wyjątkowe wsparcie ze strony partnerki. Zapowiada się stabilizacja w stałych związkach., gdyż w życiu uczuciowym sprawy toczyć się będą w dobrym kierunku. Postaraj się zapanować nad tkwiącą w Tobie siłą i bądź świadomy konsekwencji podjętych działań.

d14bkku

Skorpion – horoskop partnerski

Ona: Może to być przełomowy okres w Twoim życiu partnerskim. Prawdopodobnie zaistnieją takie sytuacje jak - odrodzenie się związku lub zmiany w życiu rodzinnym. Niewykluczone narodziny dziecka. Przed singielkami pojawi się możliwość poznania nowego partnera. Rozważ możliwość podążania wybraną przez siebie ścieżką lub podjęcia konkretnych działań.
On: Narzucisz sobie dyscyplinę i wykażesz się odwagą co pozwoli Ci przetrwać w sytuacjach trudnych. Wszelkie zmagania, zakończą się powodzeniem. Z całą pewnością przejmiesz inicjatywę w miłości. Możesz liczyć na namiętność w związku oraz silnie wyrażane uczucia. Postaraj się odnaleźć w sobie witalność i łagodność.

Strzelec – horoskop partnerski

Ona: Podejmowane przez Ciebie działania w nadchodzącym czasie ukierunkowane będą na ustabilizowanie związku. Najwyraźniej zmierzać będziesz do osiągnięcia porozumienia ze swoim partnerem. Podczas częstych rozmów dotyczących wspólnej przyszłości poczujesz z nim wyjątkową więź. Możesz też liczyć na swobodną wymianę myśli oraz porozumienie na wszystkich płaszczyznach, a także jego zaangażowanie w planowanie wspólnej przyszłości.
On: Być może znajdziesz się w zwrotnym momencie swojego życia. Możesz stanąć przed koniecznością dokonywania wyborów. Towarzyszyć będą Ci dylematy wewnętrzne lub poczucie braku gotowości na nowy związek. Nie będzie to dobry dzień na przedstawianie swoich racji i podejmowanie ważnych decyzji.

d14bkku

Podziel się opinią

Share
d14bkku
d14bkku