Trwa ładowanie...
d12vwo3

#Hot16challenge2. Krystyna Czubówna rapuje. "Nikt nie prosił, każdy potrzebował"

#Hot16Challenge2 zatacza coraz szersze kręgi. Po odzewie ze strony Majki Jeżowskiej, Krzysztofa Zalewskiego, Taty Maty czy Andrzeja Dudy swoje trzy grosze dorzuciła Krystyna Czubówna. Wystarczyło 12 godzin, by jej rapowanie odtworzono 300 tys. razy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Czubówna wzięła udział w #Hot16Challenge2
Krystyna Czubówna wzięła udział w #Hot16Challenge2 (YouTube)
d12vwo3

Czubównę do wyzwania, którego celem jest finansowe wsparcie lekarzy walczących z koronawirusem, nominował CeZik. Rapowanie w jej wykonaniu to miód dla uszu. W charakterystyczny sposób pani Krystyna zaczyna tak:

"Każdy rapuje, bo cel to uświęca. Jestem lektorką, czytam o zwierzętach.
To nie jest ma bajka, to nie te klimaty. Nie szukam poklasku ani aprobaty.
Zostawmy podziały, to nie polityka. Tą zrzutką, tym rapem wspomóżmy medyka".

d12vwo3

#Hot16Challenge2 – Krystyna Czubówna

Nikt nie miał chyba wątpliwości, że Krystyna Czubówna podoła temu wyzwaniu. Mimo że filmik pojawił się na YouTube właściwie nocą, to ma już grubo ponad 300 tys. odsłon (na godz. 8:45). Internauci są zachwyceni tym, co zrobiła kultowa lektorka. Wystarczy przeczytać komentarze takie jak te:

"To jest najlepszy przykład stwierdzenia 'nikt nie prosił, każdy potrzebował'", "Przy żadnym innym głosie nie czuje się tak wyluzowany. Piękna rzecz" .

Na występ Czubówny zareagował i CeZik. "Wspaniałe!!! Czekałem na to bardziej, niż na kolejne luzowanie obostrzeń". Pani Krystyna na koniec, tak i zresztą jej poprzednicy, do udziału w #Hot16Challenge2 nominowała kolejne osoby. A mowa o Marii Sadowskiej, prof. Jerzym Bralczyku, Michale Ogórku i Tomaszu Knapiku.

Zobacz także: Aleksandra Kisiel mówi urodzie. Jak zadbać o cerę?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d12vwo3

Podziel się opinią

Share
d12vwo3
d12vwo3