Trwa ładowanie...

Hotel 32 w Las Vegas, czyli magiczny dotyk.

Share
Hotel 32 w Las Vegas, czyli magiczny dotyk.
Źródło: www.hotel32lasvegas.com
d3wsnhw

Podobno dla niektórych gości hotelowych magnetyczny klucz nadal jest wyzwaniem. Co by się więc stało, gdyby ową kartę zastąpiło urządzenie regulujące w pokoju … wszystko?

Karty magnetyczne. Gubione, rozładowujące się, wkładane złą stroną i łamane. Denerwujące, kiedy nie wyciągnie się ich z zamka w odpowiednim momencie… Aktualnie - zastępujące klucze z wielkim brelokiem już chyba we wszystkich hotelach, chyba że te najbardziej „fancy” nadal obstają przy nostalgicznym gadżecie…

Hotel 32 w Las Vegas poszedł o krok dalej: goście o statusie VIP dostają do ręki iPod Touch zamiast klucza. Za pomocą tego urządzenia mają dostęp do rozmaitych funkcji: room service, pobudki, zamawianie taksówek czy wizyty w SPA… Jeśli im się spodoba – mogą sobie taki iPod kupić i zatrzymać. Nie da się ukryć, że kiedy o tym pomyślę mam mieszane uczucia, podejrzewam jednak, ze wszyscy uzależnieni od swoich iPodów – będą zachwyceni.

d3wsnhw

Hotel 32 mieści się na samym szczycie kasyna Monte Carlo w Vegas i szczyci się tym, że zapewnia luksus snobom. Faktycznie, z lotniska zabiera Cię limuzyna i wiezie pod drzwi hotelu. Tam przy wejściu nie musisz podchodzić do recepcji, a hotelowy asystent zabiera Cię do dyskretnej windy i wiezie na szczyt… Hotel 32 oferuje przywileje należne gwiazdom: one nie muszą podpisywać w holu żadnych papierów, więc czemu my mamy?

Hotel 32 to również sposób na poznawanie Ameryki przez pryzmat Vegas: kremowo-czekoladowe wnętrza (z rozmaitymi kombinacjami kolorystycznymi, by odróżnić pokoje od siebie – na stronie hotelu można obejrzeć ich prezentację) są typowo hotelowe, jednak mają to, czego osoba w Vegas może potrzebować. Nie mówię tu bynajmniej o zestawie 12 dodatkowych poduszek czy Nintendo. Raczej o dużych kanapach, wielkiej wannie czy dobrze zaopatrzonym barku. Plus widoku na całe miasto i kasynie mieszczącym się parę pięter niżej. W końcu do Vegas przyjeżdża się albo na zbiorową zabawę (noce panieńskie, wieczory kawalerskie), albo na występny weekend (z kochanką lub z profesjonalistkami zatrudnionymi w jednym z tutejszych przybytków rozkoszy). Można jeszcze wziąć ślub (mniej lub bardziej ekspresowo) i wygrać dużo pieniędzy… A tym samym stać się prawdziwym „rich and famous” w LV.

Ceny: od 250 $ za noc
www.hotel32lasvegas.com
HOTEL32 Las Vegas
At the Monte Carlo Hotel Las Vegas
3770 Las Vegas Blvd. South
Las Vegas, NV 89109

Specjalnie dla serwisu kobieta.wp.pl prosto ze swoich podróży nasza korespondentka Agnieszka Kozak
Dziennikarka, zajmuje się lokalnymi odmianami globalnych trendów, seksem i seksualnością w kulturze popularnej czasem krytykuje sztukę i fotografię, ale głównie nałogowo kupuje buty…

d3wsnhw

Podziel się opinią

Share
d3wsnhw
d3wsnhw