Trwa ładowanie...

Icoone - nieinwazyjny zabieg odchudzający i modelujący

Icoone to innowacyjna metoda pielęgnacji i leczenia defektów skóry, takich jak cellulit, obrzęki, blizny czy wiotka skóra. Co więcej, masaż próżniowy zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej i odmładza ciało. Zabieg można stosować zarówno na twarz, jak i całe ciało.

Icoone - nieinwazyjny zabieg odchudzający i modelującyŹródło: 123RF
dkkux22
dkkux22

Zabieg Icoone - na czym polega?

Twórcą metody Icoone jest Gianfranco Tudic - były projektant i manager generalny firmy LPG System. Ten nieinwazyjny zabieg wyszczuplający został stworzony w 2006 roku. Urządzenie wykorzystywane podczas zabiegu przypomina rurkę zakończoną głowicami masującymi, w których znajdują się mikrootwory. Wraz z obrotem głowicy na jeden decymetr kwadratowy skóry działa aż 1180 bodźców. Podciśnieniem można sterować, dzięki czemu zabieg icoone jest bezpieczny nawet dla osób zmagających się z pękającymi naczynkami. Metoda icoone jest wykorzystywana zarówno przy zabiegach kosmetycznych, jak i medycznych.

Zabieg Icoone - dla kogo?

Zabieg Icoone przeznaczony jest przede wszystkim dla osób zmagających się z problemami naczynkowymi i obrzękami. Ponadto, pomaga usunąć tkankę tłuszczową, zredukować cellulit i poprawić jędrność skóry. Zabieg Icoone stosowany jest również do usuwania różnego rodzaju blizn. Na Icoone umawiają się również osoby borykające się z zaparciami, bólami mięśni i pleców. Zabieg jest wybawieniem dla kobiet, które chcą poprawić owal twarzy, odmłodzić szyję i dekolt lub zmniejszyć zmarszczki.

Zabieg Icoone - przeciwwskazania

Z zabiegu Icoone powinny zrezygnować osoby zmagające się z cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym, łuszczycą, stanami zapalnymi żył czy schorzeniami nerek. Icoone powinny się wystrzegać kobiety w pierwszym trymestrze ciąży. Na szczęście w celu zmniejszenia obrzęków czy uczucia ciężkich nóg w późniejszym okresie ciąży można spokojnie korzystać z zabiegu.

Jak wygląda masaż Icoone?

Masaż Icoone trwa 30-60 min i przeprowadzany jest bezpośrednio na skórze, dlatego przed zabiegiem należy założyć specjalny, obcisły kostium. Cały zabieg można podzielić na dwie części:

 • masaż podstawowy (tzw. Basic) całego ciała trwający ok. 20 min;
 • masaż Focus - 10-minutowy skoncentrowany na wybranych partiach ciała. Pierwszy etap masażu ma przygotować ciało do zabiegu z grupy focus.

Zabiegi Icoone na ciało

Wśród Icoone są zabiegi na ciało należące do grupy Basic i Focus. Do pierwszej z nich należą między innymi:

 • Celldrain - drenaż całego ciała wspierający redukcję obrzęków i cellulitu wodnego;
 • Flowing - pozwalający pozbyć się rozszerzonych naczynek;
 • Cellfat - zmniejszający tkankę tłuszczową i redukujący cellulit tłuszczowy;
 • Bioyoung i Elasto - napinające i ujędrniające skórę;
 • Optimum - rozluźniający mięśnie.

Do zabiegów Focus należą:

 • Silhouette - modelujący, redukujący tkankę tłuszczową i cellulit na udach, pośladkach i talii;
 • Remod - modelujący kostki, kolana i łydki;
 • Highplus - modelujący górne części ciała, czyli plecy, kark, grzbiet;
 • Abdoton - ujędrniający skórę na brzuchu;
 • Inton - ujędrniający wewnętrzną stronę ud.

Efekty Icoone zobaczyć można już po 3 zabiegach. Dla lepszych wyników zaleca się 5-15 zabiegów przeprowadzanych co 2-3 dni. Cena jednego zabiegu Icoone to ok. 300 zł.

dkkux22
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkkux22